Karadenizlilerin Güzinesi Oldu Sana Kuzine

Yönetici 21 Ekim 2013 3
Karadenizlilerin Güzinesi Oldu Sana Kuzine

KARADENİZLİLERİ KISKANDIRACAK GÜZİNELER ŞEHİR İNSANIN HAYATINA GİRDİ

Teknolojideki gelişmeler ile klasik bir tasarım olan Kuzineleri de değiştirdi.

Her Karadeniz evininin hemen orta yerinde yaz kış kurulu durur Kuzineler. Kışın kestane közlemesinin yazın mis gibi ekmeklerin yarenidir Kuzineler. Karadenizli olanlar bilir Kuzinede pişen ekmeği tadına yemeklerin lezzetine doyum olmaz.

untitled_bmp9(1)

Teknolojik gelişmeler ile form değiştiren Kuzineler artık gaz takılmış halleriyle şehir insanın evlerine girmeye başladı.
Yıllardır özlemini duyduğu yemekleri Kuzinenin muhteşem sıcağında yapan şehir insanı bu tasarımdan oldukça memnuna benziyor.

untitled_bmp10

Kuzineler teknolojiye ayak uydurarak doğalgaz üniteli, LP gaz üniteli ve hatta eminiz ki Karadenizliler bunu biz niye yapmadık diyecek kızıl ötesi fırın olmak üzere farklı çeşitlerde üretiliyor.

untitled_bmp11

Fırın içlerine ışık sistemi yerleştirilen ve kolaylıkla temizlenen kuzineler isteğe göre şekillenebiliyor. Farklı fiyat aralığı ile piyasaya sürülen kuzineler ile mısır ekmeğinin tadına doyum olmuyor.

 


3 Comments »

  1. merve 14 Kasım 2013 at 10:48 - Reply

    şehir insanı artık kullandığı çoğu eşyada zaten eski modellere özlem duyuyor. hep deriz ya ne varsa eskide var diye. kuzinede pişen ekmeğin gerçekten de tadı bir başka oluyor.

  2. pelin 22 Ocak 2014 at 10:42 - Reply

    eski mobilyaların yeri benim için her zaman ayrıdır. eskinin yeni moda mobilyalar olarak yeniden hayatımıza girmesi de güzel bişey.

  3. Ayşen 31 Temmuz 2015 at 14:51 - Reply

    kuzineleri klasik bir tasarıma dönüştürmek gerçekten ayrı bir tarz oluşturmuş

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica