Kaz Tüyü Yastıklarla Tatlı Rüyalar

Yönetici 11 Ekim 2013 2
Kaz Tüyü Yastıklarla Tatlı Rüyalar

Kaz Tüyünün Hafifliği, Yumuşaklığı ve Mükemmel Termal Özelliği ile Uykunuzda Sağlığı ve Konforu Birarada Bulacaksınız.

Son yıllarda tekstil ve mobilya ürünlerinde çok fazla tercih edilen kaz tüyü doğada bulunan en iyi dolgu malzemelerinden biri olarak biliniyor. Yüksek esneklik özelliği ve yumuşaklığından dolayı ev tekstili ürünlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Esneklik özelliği ve yumuşaklığından dolayı dolgu malzemesi olarak sıklıkla tercih edilen kaz tüyü konforlu bir uyku için yastık formuna getirilerek sizlerin beğenisine sunuldu.

yastık

Kaz tüyü yapısı itibari ile hafif ve termal bir üründür. Bu özelliğinden dolayı geniş kullanım yelpazesi olan kaz tüyü son yıllarda kışlık mont üretiminde de kullanılmaktadır.

Farklı ürünler de kazın farklı bölgelerinden yolunan tüyler kullanılırken yorgan ve yastık üretiminde özellikle kazların sırt ve gıdıklarından yolunan tüyler karıştırılarak kullanılmaktadır. İki farklı bölgedeki tüylerin kullanım sebebi ise gıdık tüyünün hafifliği ile sırt bölgesinin termal özelliklerinin sizlere buluşturulmaya çalışılmasıdır.

Kaz tüyünden imal edilen uyku ürünleri terletme yapmıyor, yıkanabiliyor ve sizlere koku sorunu yaşatmıyor. Kışın sizi sımsıcak tutarken, baharda ise hafifliği ve termal özellikleri sayesinde sizi bunaltmayacak.


2 Comments »

  1. Nazan Uysal 24 Kasım 2013 at 19:39 - Reply

    uyuduğum yastığın yumuşamak olması benim için çok önemli. o yüzden kaz tüyü yastıklar tam benlik.

  2. edize 2 Eylül 2015 at 11:26 - Reply

    yastığım herzaman sert olması lazım bu kaz tüyü yastıklar daha sert olarak üretiliyormu

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica