Klasik Avize Modellerinde Sawaroski Taşlar Ön Planda

Yönetici 23 Ekim 2013 2
Klasik Avize Modellerinde Sawaroski Taşlar Ön Planda

Ev dekorasyonunun önemli parçalarından olan avizeler, sawaroski taşlarla şık bir görünüm kazanıyor.

Sürekli yenilenen ve güncellenen moda anlayışı sadece giysilerimize değil evlerimize de birçok yenilik getirmiştir. Değişik tarzlarda döşenen modern evler, daha az eşyayla şık bir görünüm elde etmemizi sağlıyor. Evlerimizi dekore ederken kuşkusuz ki en önemli ayrıntılardan bir tanesi de aydınlatmadır. Evimizin estetik bir görünüşe sahip olması iyi bir aydınlatma olmadan düşünülemez.

Bu nedenle evimiz için en doğru aydınlatma sistemine karar vermemiz gerekmektedir. Ancak iyi bir aydınlatma sistemiyle evimizde istediğimiz etkiyi yaratabiliriz. İç mekân aydınlatma tasarımlarında kişisel seçimlere göre şekillenen ürünler aynı zamanda kullanışlı ve estetik bir görünüme sahip olmalıdır.

avize1

Avize tasarımlarında görselliği ön planda tutarak aydınlatma açısını göz ardı etmememiz gerekir. Avize tasarımlarında aydınlatma teknolojisinin gelişimiyle kendini gösteren bir diğer özellikte elektrik kontrol sitemlerinin pratik kullanım imkânlarıdır. Hayatımızı her anlamda etkileyen ve ergonomik açıdan hayatımızı kolaylaştıran iç mimari teknolojilerinin aydınlatma tasarımları ile uyumu şüphesiz ki müşterilerin beklentilerini arttırmıştır.Bu da avize tasarımlarının gün geçtikçe hayal gücünü zorlayacak şekillerde karşımıza çıkmasını sağlamıştır.

pembe-renkte-avize

Avizeler içinde şu anda en gözdesi olan model sawaroski taşından yapılan avizelerdir. Sawaroski taşları elmasların yerine kullanılan kristal özellikli taşlardır. Sawaroski taşları sayesinde bazı avize tasarımcıları gün ışığındaki parlama efektini yakalamayı başarmışlardır. Birçok modeli ve şık görünümüyle sawaroski avizeler evlerimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

8-kollu-klasik-avize

Evimizin her bölümünde kullanabileceğimiz birçok modeli vardır. Özellikle salonlarımızda kullandığımız sawaroski avizelerin mutfaklar, yatak ve oturma odaları içinde çok şık modelleri bulunmaktadır. Avize modellerine baktığımızda yüzlerce farklı çeşitle karşılaşmaktayız. Kristal model avizeler, italyan model avizeler, su kabağı model avizeler, saçaklı avizeler, kumaştan yapılmış avizeler gibi her malzemeden üretilmiş avizeler bizim beğenimize sunulmaktadır.


2 Comments »

  1. belma kızılırmak 20 Kasım 2013 at 11:03 - Reply

    klasik avize modellerindeki taşlar ne kadar kaliteli ve şık olursa o kadar gösterişli avize modleri çıkıyor ortaya. sawaroski taşlarla zaten harika bir görünüme kavuşuyor.

  2. hatice 25 Temmuz 2015 at 17:35 - Reply

    Aslında önemli ayrıntılardan avizeler, mobilyalarla evin bütünlüğüyle uyumlu olursa daha iyi oluyor.Sawaroski taslarla da ön plana çıkartılınca şık ve ihtişamlı bir görüntü ortaya cıkabilirr.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica