Klasik Duvar Saatleri

Yönetici 29 Kasım 2013 4
Klasik Duvar Saatleri

Ev dekorasyonlarında kullanılan detaylardan bir tanesi de duvar saatleridir. Birbirinden farklı model ve çeşitte bulanan duvar saatlerinin klasik ve modern olan tarzları bulunmaktadır. Evinizin salon bölümünün nasıl bir eşya düzeneği ile dekora edileceğine karar verdikten sonra istediğiniz modeldeki saatleri seçebilirsiniz. Klasik olan eşyaların ağırlık olarak tercih edildiği evlerde genellikle klasik duvar saatleri tercih edilmektedir. Klasik olarak dekora edilmiş evlere modern olan saat modelleri uyum sağlayamamaktadır. Aynı zamanda modern olarak tasarlanmış salon tiplerine de klasik olan modelleri abartı kaçmaktadır. O yüzden salonunuzda mevcut olacak eşyaları belirlemeden saat tercihinizi yapmamanız gerekir.

duvar-saati

klasik-duvar-saati-fiyatları

Birbirinden farklı klasik duvar saatleri modelleri arasında birçok desende ve süslemelerde bulunan saatler yer almaktadır. Daha çok eski zamanları andıran bu saat modellerini evlerinizin en güzel köşelerine monte etmeniz gerekir. Günün büyük kısmını zamanı takip ederek geçirdiğiniz için kullanacağınız duvar saatinin göz zevkinize hitap etmesi gerekir. Renkli taşlarla süslenmiş klasik modellerin yanı sıra değerli taş ve işlemelerle süslenmiş olan modellerde klasik saat modelleri kategorisinde yer almaktadır. Saatin zaman kısmının çerçevesinde dalgalı ve sarmaşık desenler bulunması göz zevkinizi daha çekici hale getirecektir.

duvar-saati-modelleri

klasik-duvar-saatleri-fiyatları

Salonunuza en uygun saat modelini seçerken bütçenize orantılı olarak da davranmanız gerekir. Klasik duvar saatleri fiyatları arasından sizlere daha cazip gelen modelleri belirleyerek saat tercihinizi o modellerden yana kullanabilirsiniz. Genellikle uygun fiyatlara bulunan bu saat modelleri arasında antika olan modellerde yer almaktadır. Gelir seviyeniz iyi düzeylerdeyse eğer antika olan bu klasik saat modellerini tercih ederek evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Ayrıca saat unsurunun yanı sıra çeşitli süslemeler ile bütünleşmiş olan detaylar sayesinde duvarlarınızın farklı bir bakış açısına sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Klasik olan modeller arasında tablo şeklindeki saat modelleri de yer almaktadır. Bu modeller aracılığıyla hem saat aksesuarını hem de tablo aksesuarını birlikte kullanma fırsatı elde edebilirsiniz.

duvar-saati-modelleri-ve-fiyatları

klasik-duvar-saatleri-modellerijpeg

klasik-saatler
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. Yaren 1 Aralık 2013 at 19:41 - Reply

  ev dekorasyonunda mobilyalara uygun aksesuarları seçmek gerçekten sanıldığından daha da zor. klasik duvar saatlerinde de çeşit çok fazla bu yüzden de seçim yapması zor.

 2. Serpil 2 Aralık 2013 at 10:12 - Reply

  ev dekorasyonunda aksesuar kullanımı en az mobilyaların seçimi kadar zor. benim tavsiyem mobilyalarınızı aldığınız yerden ona uygun aksesuarlarınızı da seçin. sonradan seçim yapmaya kalktığınızda çok zorlanırsınız uyum yakalamak için.

 3. Melike 4 Aralık 2013 at 10:57 - Reply

  dekorasyon yaparken çoğu zaman aksesuar seçiminde mobilya seçimi kadar titiz davranmıyoruz ama aslında mobilyaları tamamlayan kesinlikle aksesuarlardır. duvar saatleri eskisi kadar yaygın değil aslında ama bence bir evin olmazsa olmazları arasındaki aksesuarlardan biri de duvar saatleri.

 4. ertuğrul 31 Ağustos 2015 at 13:41 - Reply

  klasik duvar saatleri benim babanemin evinde vardı bek ilgimi çekmezdide o zamanlarda da

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica