Klasik Mobilyacılar Altın Çağını Yaşıyor

Yönetici 31 Aralık 2013 3
Klasik Mobilyacılar Altın Çağını Yaşıyor

Klasik Mobilya Tasarımları

Klasik mobilya tasarımları her dönemde ilgi gören ve kişilerin beğenisini kazanan tasarımlar olmuştur. Ancak son dönemde popülerleşen modern tasarımlar ve diğer farklı tarzların kullanımı klasik mobilyaların geri planda kalmasını sağlıyordu.

Klasik Mobilyalar

Üretimlerin konfor ve kullanışlılık üzerine oluşturulduğu modern tasarımlar, klasik zevke sahip kişileri dahi cezbediyordu. Ancak buna karşılık olarak klasik mobilyalar da yeni bir yorum ve dönem yaşamayı başardı. Önceki ağır ve kullanımı zor mobilyalar yerine daha küçük ebatlara sahip ve her eve uygun olabilecek mobilyalara, koyu ve kasvetli görünümlerden açık renk tonlarına yönelme olması yeniden klasik mobilyaların tercih edilmesini sağladı. Klasik mobilyalar her dönem alıcı bulurken son dönemde modern görünümlerden hoşlananların dahi daha zarif ayrıntıların yer verildiği klasik mobilyalara yöneldiğini görüyoruz. Klasik mobilyalar geçmişi uzun bir tarihi kapsayan tecrübeler ile üretiliyor. Bu da mobilyaların sağlamlığın yanı sıra işçiliğin de kullanıldığı farklı mobilyalar olmasını sağlıyor.

asortie

Sidelya Klasik Yemek Odası

klasik-mobilya-fiyatları

Şehzade Klasik Koltuk Takımı

klasik-mobilya-inegöl

Dorya Deri Koltuk Takımı

klasik-mobilyalar

Malta Oturma Grubu

klasik-mobilya-markaları

Sidelya Klasik Yatak Odası

klasik-mobilya-takımları-modelleri

Beylerbeyi Klasik Koltuk

maskodaki-klasik-mobilyacılar

Ekselans Klasik Sandalye

Klasik Mobilyacılar

Geçmişte gösteriş ve asaletin de bir unsuru sayılan mobilyalar sosyal hayatta ve statü gösterisinde oldukça önemliydi. Bu durum kişilerin daha ayrıntılı, daha özenli ve daha güzel mobilyalar edinmelerini sağlıyordu. Bu durum ahşap oymaların ve kullanılan malzemelerin, kumaşların ve bunlarla beraber aksesuarların da gelişmesini sağladı. Bu sayede klasik mobilyalar sadece mobilya tarzı olarak kalmadı, ev dekorasyonunda her detayda yakalayabileceğiniz hayat tarzı yansımaları haline geldi. Klasik mobilyaların kendileriyle beraber gelişen diğer mobilya ve aksesuarları tamamlaması sayısız ürünün ve çeşidin de oluşmasını sağladı. Günümüzde bu çeşitlilik vazgeçilemeyecek kadar güzel ancak kullanımı zor olarak nitelendiriliyordu. Ancak son dönem avangard olarak adlandırılan mobilya tasarımları resmen klasiğin modern yorumlaması olarak her yerde kullanılmaya başladı. Bu da klasiğin asaletini her dönemde yansıtabileceğini ve zarafetin mobilyalarda ne kadar hoş göründüğünü herkese tekrar hatırlattı.. Klasik mobilyacılar altın çağını yaşıyor ve bu durum mobilya sektöründe klasik üretiminin artmasına, yeni yorumların, yeni işçiliklerin ve özenli üretimlerin çoğalmasına sebep oluyor.
BENZER KONULAR »

3 Comments »

  1. nurşen 1 Ocak 2014 at 11:25 - Reply

    asortie mobilyanın yeni tasarımları muhteşem. ekselans klasik sandalyeler salon dekorasyonunda bence harika bir hava yaratır. çok ihtişamlı ve şık duruyor. beylerbeyi klasik koltuk da yine yeni sezon ürünleri arasından en çok beğendiklerimden.

  2. meryem 16 Ocak 2014 at 10:21 - Reply

    malta oturma grubu renk ve model olarak muhteşem bir görünüme sahip. klasik ama sade ve zarif bir duruşu var. bu tarz klasik mobilyaları çok beğeniyorum.

  3. Sevinç 3 Temmuz 2015 at 17:59 - Reply

    klasik mobilya altın çağını yaşaması çok normal kullanılan malzemeler kumaşlar ve oymalar çok cezbedici

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica