Genel Klasik Koltuk Takımları

Ankara Klasik Mobilya

Klasik türde mobilyalardan hoşlananlara özel tasarımlarla mobilya ustalarından ve tasarımcılarından mükemmel ve eşsiz değerlerde tasarımlar ile Ankara Klasik mobilya ürünleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Seçtiğiniz ve beğendiğiniz modeller ile evinize en yakışanı bulacağınızın garantisini veriyoruz.

Sağlam ve uzun ömürlü mobilyaların bu kadar güzel tasarımları ile salonunuza ve evinize en güzel havayı hissettirmenin heyecanını yaşatarak en iyi modelleri ile rahat yaşatmanın keyfine varacaksınız. Bu kadar önemli modellerin evinizde yemek takımları, koltuk takımları, salon takımları, yatak odası takımları, oturma odası takımları, köşe salon takımları, bench modeller ve jozefin modeller ile mükemmel tasarımları Ankara klasik mobilya dünyasında bulmanın ve evinize almanın heyacanını yaşayacaksınız. Mobilya tasarımları ile vitinler, vestiyerler ince ayrıntıları ile tasarlanarak göze hoş gelen ürünler istediğiniz renklerde sunulmaktadır. Lake, gülkurusu, kahverengi, siyah klasik mobilya türleri Ankara ve çevresinde hızla genişleyen servis ağı ile hizmet sağlamaktadır.

Ürünlerin ince ayrıntıları ve en güzel desen seçimleri klasik türde mobilyalardan hoşlanan insanlar tarafından beğeniyle seçilmektedir. Klasik mobilya döşemeleri en uygun ve ortopedik tasarımlarıyla oturan misafirlerinize ve size çok rahatlatıcı bir keyif sunmaktadır. Evinizin yapısına göre beğendiğiniz renklerde mobilyaların kurulumlarının da gayet kolay ve pratik olması da çok büyük avantajdır.

Posted by Yönetici
2017 oymalı klasik koltuk
Genel Klasik Koltuk Takımları

2017 Klasik Koltuk Takımları En Güzel Örnekler

Yeni yılın gelmesi ile her alanda ürünlerde yeni model seçenekleri de satışa sunulmaya başlandı. Bu sayede yeni dekorasyon fikirleri arayanlar 2017 klasik koltuk takımları ile oturma odalarını daha şık ve hoş bir şekilde dekore etme imkanı bulabilirler. Koltuk takımlarında kullanılan renkler özellikle sezonda ön plana çıkan renk seçenekleri  ile oluşturmaktadır.

Salonda veya oturma odasında kullanılacak olan 2017 klasik koltuk modelleri eski tarzı yansıttığı için oldukça dikkat çekici bir görünüm oluşmasına yardımcı olmaktadır. Klasik tarzı sevenler için hazırlanmış olan birbirinden farklı renklerde ve modellerde seçenekler bulunmaktadır. Bu nedenle kullanılacak olan modellerde tarzınıza uygun seçimler ile misafirlerinizi daha rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

2017 Klasik Koltuk Takımı Modelleri
Klasik tarzda hazırlanan yeni model koltuk takımları ile evinizi hayal ettiğiniz şekilde dizayn edebilir ve daha etkileyici görünmesini sağlayabilirsiniz. 2017 klasik koltuk takımı modelleri ile salon ya da oturma odası için en uygun seçenekleri tercih ederek daha etkileyici olduğu kadar rahat bir salona sahip olabilirsiniz.

Geçmişten günümüze yansıyan klasik tarzdaki koltuklar özellikle ilgisi olanlar için eşsiz seçenekler sunmaktadır. Bu sayede koyu veya açık renk seçenekleri ile yapacağınız seçimler sayesinde evinizi hayalinizdeki mobilyalar ile daha kullanışlı hale getirme imkanı bulabilirsiniz. Gösterişli modeller ihtişamı sevenlerin ilgisini çektiğinden bu tarz seçimler ile evini daha dikkat çekici bir hale getirmek isteyenler aradıklarını bulabilirler.

Şık Ve Kullanışlı 2017 Klasik Koltuk Takımları
Koltuk takımı seçerken özellikle günümüz modasını tercih etmek istemeyenler bu konuda 2017 klasik koltuk takımı seçimleri ile istedikleri tarzı bulabilirler.  Renk seçenekleri için aradığınız pek çok farklı eski döneme ait izleri mobilyalarda bulabilirsiniz.

Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde daha uzun süreli kullanım imkanı sağlayan mobilyaları evinizde daha uzun süre kullanarak bu şekilde daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Boyutlar konusunda gösterişli ve oymalı modeller daha büyük olsa da küçük boyutlarda da hazırlanan seçenekler ile dar alanlarda da kullanımı mümkündür. Bu sayede her evin dekorasyonu için tercih edilebilirler.

Posted by Yönetici
klasik oturma odası
Genel Klasik Koltuk Takımları

Klasik Oturma Odası İle Misafirlerinizi Hayran Bırakın

Oturma odaları, evlerin en çok kullanılan odalarının başında gelmektedir. Bu odalarda yemek yenir, televizyon seyredilir, aile sohbetleri edilir. Yeri gelir misafirler ağırlanır.  Bir oda bu kadar çok kullanılınca haliyle insanın bu odada kendini rahat hissetmesi gerekir. Aksi halde mutsuz olur. Oturma odalarında genellikle spor ve modern tarzda mobilyalar tercih edilmesine karşın son dönemlerde klasik oturma odası mobilyaları da artık kendine çok daha fazla yer bulmaya başladı.

Klasik Oturma Odası Artık Daha Modern

Klasik mobilyalar eskiden çok hantal bir yapıda üretilmekteydi. Zamanın şartlarına göre bu durum çok sorun olmuyordu. Ancak günümüzde insanlar çok daha fazla evlerini dekore etmeye başladı. Hızlı yaşama evler de dâhil oldu ve artık insanlar sık sık taşınarak evlerini değiştirmek durumunda kalmaya başladı. Haliyle çok ağır mobilyalar bu durumda tercih edilmemeye başlandı.

Zaman geçtikçe bu mobilyalar da kendilerini zamanın şartlarına uydurarak daha modern bir görünüme ve tarza sahip oldular. Klasik oturma odası takımları artık hem görünüm itibariyle daha modern bir görünüme kavuşmuş oldu, hem de estetiğinden ödün vermeden, hantal yapısından kurtarılarak daha hafif bir şekle bürünmüş oldu. Bu sayede genç insanlar da bu tarz mobilyaların büyüsüne daha fazla kapılmaya başladı.

Her Zevke Hitap Eden Modeller

Eskiden çok fazla model bulabilmek mümkün değildi. Hangi mağazaya giderseniz gidin aynı tarz mobilyalar görürdünüz. Sonunda da istemeseniz de kısıtlı seçeneklerin içinden birini seçmek durumunda kalırdınız. Bu da odanızda çok keyifle oturmanıza engel olurdu. Ancak günümüzde çok farklı klasik oturma odası modelleri bulmak mümkün olabilmektedir. Hatta kişinin zevkine göre özel tasarımlarla da bu çeşitler kişiye özel hale gelebilmektedir.

Klasik Oturma Odası İçin Klasik Aksesuarlar

Klasik dekore edilmiş bir oda, herhangi bir aksesuarla dekore edilmeye çalışılırsa ortaya çok göz alıcı bir oda çıkmayabilir. Bu nedenle klasik odaları dekore ederken, aksesuar seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Yapacağınız yanlış bir seçimle, ağırladığınız misafirlerin gözünde dekorasyon konusunda sınıfta kalabilirsiniz. Bu nedenle aksesuarların, odanın tarzıyla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Klasik oturma odası takımları, isabetli aksesuar tercihleriyle çok farklı ve keyifli odalara dönüşebilmektedir. Misafirleriniz geldiğinde ikramlarınızı ve çaylarınızı koyacağınız çok şık klasik bir çay sehpa seti ile misafirlerinizden tam not alabilirsiniz. Ya da klasik tarzda üretilmiş çok şık şamdanlarla odanıza çok şık bir hava katmanız mümkün. Varaklı bir ayna ile odanıza derinlik katabilirsiniz. Koltuklarınızın üzerine koyacağınız klasik desenlere sahip kırlentlerse koltuklarınızı tamamlayıcı bir unsur olacaktır.

Posted by Yönetici
Klasik Koltuk Takımları Modern Koltuk Takımları

Sohbet Edebilmenin Yolu: Tekli, İkili ve Köşe Koltuk

Oturma odalarınızın dekorasyonunda yer vereceğiniz tekli ve ikili koltuk takımları ile oturma odalarınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

İkili koltuk takımlarında renkli olanları tekli koltuk takımlarında da daha açık renkli olanları tercih ederek mükemmel bir ambiyansın evlerinize taşınmasını sağlayabilirsiniz. Oturma odanızın yerleşiminde doğru planlama yaparak koltuklarınızın daha da çekici ve göz alıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca oturma odanızın boyutları ile de ölçüşen türde mobilyalar kullanarak mükemmel ötesi bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle modern koltuk takımlarının sunduğu avantaj ile oturma odalarınızı çok daha konforlu ve rahat bir yer haline getirebilirsiniz. Koltuk takımlarındaki yumuşak doku ve kumaş kalitesinin üstün niteliklerde olması oturma odalarınızın daha da efektif bir dekora kavuşmasına neden olacaktır.

Pastel renklere sahip olan bu koltuk takımları oturma odalarınızı çok daha güzel gösterecektir.

Pastel renkler kadar sade ve minimalist yaklaşıma sahip olan tasarımlarda oturma odanızın çok daha etkileyici bir noktaya taşınmasını sağlayacaktır. Özellikle şık ve konforlu mobilyalar, oturma odanızda daha fazla dinlenmenizi ve rahat etmenizi sağlayacaktır. Modern koltuk takımlarının varlığı yaşam alanlarınızı olumlu ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle modern koltuk takımlarını oturma odalarınıza yerleştirerek daha lüks bir hayat sürdürebilirsiniz. Klasik koltuk takımlarından vazgeçemiyorsanız, modern tasarımlarla birlikte klasik olanları kombinleyerek harikulade bir konsept oluşturabilirsiniz. Özellikle modern ikili koltuk takımları ve tekli klasik berjer modellerini birlikte kullanarak çok daha alımlı ve sıcak bir etki yaratabilirsiniz.

Modern koltuk takımlarınızda yapacağınız sohbetlerin tadına varamayacaksınız.

Her bakımdan bu koltuk takımları fonksiyonellikleri ve işlevsellikleri ile başınızı döndürecek kalitede ve özelliklerdedir. Açılıp kapatılabilen koltuk takımlarını oturma odalarınızda kullanarak çok daha efektif bir dekorasyonun yaşam alanlarınıza taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Her bakımdan yaşam alanlarınızın şekillenmesine yardım edecek olan bu modern mobilya modelleri ile yaşam alanlarınızı daha etkin şekilde kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızı doğru açılarla konumlandırarak yapacağınız dekorasyonlarda fark yaratabilirsiniz. Modern koltuk takımlarındaki rahatlığı ve estetiği başka hiçbir yerde bulamazsınız. Bu tasarımlar ile dekorlarınızı daha da renkli ve efektif kılabilmeniz mümkündür.

L koltuk ve köşe koltuk takımları özellikle dar ve küçük olan yaşam alanlarınızda fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Oturma odanızın her köşesinden faydalanmanızı sağlayacak olan bu tasarımlar ile oturma odalarınızı daha da etkili kılabilirsiniz. Oturma odalarının dekorasyonunda köşe koltuk takımlarını tercih ederek eşsiz bir ambiyansın oturma odalarınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Tek parça halinde olan bu koltuk takımları ile yaşama alanlarınızı daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Köşe koltuk takımlarının oturma odalarınızda yer alması sizlere çok büyük avantaj sunacaktır.

Köşe koltuk takımlarının varlığı her yönüyle yaşam alanlarınızı daha olumlu etkileyecektir. Köşe koltuk takımlarının açılıp kapanabilme özelliğine sahip olması her bakımdan yaşam alanlarınızın geniş görünmesini sağlayacaktır. Köşe koltuk takımları ile oturma odalarınızın daha zengin görünmesini sağlayabilirsiniz.

Posted by Yönetici
Dresuar Modelleri Genel Klasik Koltuk Takımları Klasik Mobilyalar

Dresuar Modelleri

Dresuar modelleri, evlerinizde kullanabileceğiniz son derece güzel ve farklı tasarımlardır.

Gerek yer tutmamaları gerekse de sağladıkları kolaylık ile yaşam alanlarınıza değer katmaktadır. Bu mobilya tasarımları her açıdan evlerinize şıklık ve hareketlilik ekleyecektir. Bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızdan maksimum düzeyde faydalanabileceksiniz. Antrelerinizde, salonlarınızda ya da yatak odalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı daha farklı kılabilirsiniz. Dresuar modelleri dekoratif bir mobilya tasarımı olmalarının yanında kullanışlı olmaları ile de göz doldurmaktadırlar. Özellikle dresuar modellerindeki çekmeceler sundukları geniş iç hacimleri ile yaşam alanlarınızı daha etkileyici bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Dresuar tasarımlarında klasik modeller kadar modern olanlarda oldukça rağbet görmektedir.

Hem tasarımları hem de dayanıklılıkları ile göz kamaştırıcı bir hava yaratan bu mobilya ürünleri ile sıradan bir görünüme sahip olan evlerinizi bile çok ayrıcalıklı kılabilirsiniz. Her yönüyle avantaj sunan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda yapacağınız dekorasyonlar hayallerinizin ötesine geçebilecektir. Tamamen ahşap olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınıza derinlik ekleyebilirsiniz. Dresuarlar her yönüyle dekorasyonlarınızı daha anlamlı bir hale getirmektedir. İnceden kalına doğru uzanan yüksek ayakları ve ihtişamlı görünümleri ile evlerinizi çok daha etkileyici kılan bu tasarımlarla yaşam kalitenizi en az üç gömlek yukarıya çıkarabilirsiniz.

Sadece dekora kattığı değer görüntüden ibaret olmayan bu tasarımlarla yaşam alanlarınızı daha aktif bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Bu tasarımların evlerinize getireceği hareketlilik ile yaşam alanlarınızı çok daha güzelleştirmeniz mümkündür. Klasik dresuar modelleri modern olanlara nazaran biraz daha şaşalı ve gösterişlidir.

Bu tasarımlarda yer alan varak ve gravürler mobilyanın çok daha alımlı durmasına neden olmaktadır. Renk tonları itibariyle de ceviz, kahverengi ve beyaz olanların dekorasyonlarda fark yarattığı yadsınamaz bir gerçektir. Bu dresuarlar her yönüyle dekorasyonlarınıza derinlik katacaktır.

Uzun yıllar kullanıma imkan tanıyan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızda muhteşem bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Diğer mobilya ürünleri ile kıyasladığınızda çok daha farklı özelliklere sahip olan bu tasarımlarla dekorlarınızı çok daha iddialı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Dresuar modellerinin en güzel yanlarından biride işlevsel olmalarıdır. Bu tasarımların çekmecelerinde eşyalarınızı depolayabilmenizde mümkündür. Aynı zamanda da yapacağınız dekorasyonlarda dresuar modellerine yer vererek farklı bir perspektifte kazandırmanız mümkündür.

Az yer kaplayan bu mobilya ürünleri özellikle yaşam alanlarınızda daha fazla alana sahip olmanızı sağlayacaktır.

Yaşam alanlarınızın çok daha mükemmel bir boyuta taşınmasını istiyorsanız mutlaka dresuar modellerini denemelisiniz. Dresuar modelleri ile salonlarınızı, yatak odalarınızı ve antrelerinizi daha zarif gösterebilir ve zarafet ekleyebilirsiniz. İşlemeli olan dresuarlar modelleri hem malzeme kalitesi bakımından hem de görsellik olarak büyüleyici bir etkiye sahiptir.

Dresuarların göz kamaştırıcı görünümleri yaşam alanlarınızın çok daha farklı olmasına imkan tanıyacaktır.

Dresuarları farklı amaçlarla da kullanabilmeniz mümkündür. Örneğin bu tasarımları sehpa gibi de kullanabilirsiniz. Bu tasarımların üzerine eşyalarınızı koyabilmeniz mümkündür. Ayrıca bu tasarımlar ile birlikte kullanacağınız ayna modelleri de yaşam alanlarınızın dekoruna katkıda bulunacaktır. Geniş aynalı dresuar modelleri ile yaşam alanlarınızı daha da ihtişamlı hale getirebilirsiniz. Bu tasarımlar muhteşem bir ambiyansın oluşması için harika unsurlara sahiptir.

Çekmeceli ve aynalı olan ahşap dresuarlar ile yaşam alanlarınızı çok daha çekici bir hale getirebilirsiniz. Antrelerinizin hemen girişinde düşüneceğiniz bu tasarımlar antrenizin daha da hoş görünmesine neden olacaktır. Altın ya da gümüş renkli ayna modeli ile kullanabileceğiniz dresuar modelleri ile düşündüğünüzden çok daha güzel dekorlar oluşturabilirsiniz.

Salonlarınızda yer vereceğiniz dresuar modelleri de koltuk takımlarınız ile etkili bir dekorun ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Bu tasarımlar her yönüyle salonlarınıza artı bir değer ekleyecektir. Salonlarınızda kullanacağınız dresuar modelleri koltuk takımlarınızın çok daha mükemmel görünmesine neden olacaktır. Tamamlayıcılık yönü güçlü olan bu ahşap dresuar modelleri ile yaşam alanlarınızı çok daha fonksiyonel bir hale getirebilirsiniz.

Posted by Yönetici
Klasik Koltuk Takımları Klasik Mobilyalar

Koltuk Kaplama Modelleri

Oturma odası dekorasyonunda düşüneceğiniz kaplama modelleri ve koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı daha farklı bir yere dönüştürmeniz mümkündür.

Evinizin bu bölümünde yer vermeyi düşündüğünüz tasarımlarda daha konforlu ve rahat olanları tercih ederek harikulade bir ambiyans elde etmeniz mümkündür. Yeni bir koltuk takımı almayı çok lüks buluyorsanız ve bunun için yeterli bütçe ayırmadıysanız o zaman kaplama modellerini denemelisiniz. Kaplama modellerini kullanarak eskiyen koltuk takımlarınızı tamamen yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Salonlarınızın en dikkat çeken noktası olan bu koltuk takımlarında kullanacağınız kumaş kalitesine hayran kalacaksınız.

Birinci sınıf kumaş ve döşemelik malzemenin bir araya getirilmesi ile ortaya çıkarılan dekorasyonlar takdire şayan nitelikte ve güzelliktedir. Koltuk takımları üzerinde oldukça hoş sonuçlar doğuran bu kaplama modelleri ile minik yastık ve kırlentlerin kullanımı da güzel kombinasyonlar oluşturmanız için farklı bir opsiyon olarak düşünülebilir.

Koltuk kaplama modelleri ile koltuklarınızı daha uygun bir maliyetle eşsiz güzelliğe ve yüksek konfora kavuşturabilirsiniz.

Bu koltuk modelleri hem dekoratif hem de inovatif olarak harika bir görünümün ortaya konulmasını sağlayacaktır. Hem kullanışlı hem pratik hem de ekonomik olan bu koltuk modelleri ile evlerinize yeni bir soluk getirebileceksiniz. Klasik, modern, köşe ya da diğer takım modelleri olsun, hepsini bu yöntemi kullanarak çok rahat ve güzel bir şekilde giydirebilirsiniz.

Kaplama sanatının hünerli ellerinden geçen koltuk takımınızın yeni halini gördüğünüzde hayran kalmamanız mümkün değil. Kaplama yöntemi sadece yırtılan ya da deforme olan koltuklar üzerinde kullanılmaz, aynı zamanda modası geçen koltuk takımlarına da uygulanabilmektedir. Koltuğunuzun üzerindeki renklerden ve desenlerden sıkıldıysanız o halde mutlaka, koltuk kaplama yöntemini kullanarak yepyeni bir koltuğa kavuşmalısınız.

Koltuğunuzun döşemelerinde ve kaplamalarında daha düz renklere yer verebilirsiniz.

Koltuğunuzu kaplayacağınız kumaş modellerinde daha doğal ve düz renk tonlarına ağırlık vererek ortaya oldukça hoş bir dekor çıkarabilirsiniz. Kaplama koltuk renklerinde daha çok toz pembe ve krem tonlarında olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu renkler koltuğunuzun daha etkileyici ve gösterişli durmasını sağlayacaktır. Koltuk takımlarında kullanılan renk ve desenlerde ise daha çok çiçekli olanları kullanmalısınız.

Kaplama koltuk takımlarındaki desen ve renkler stilin seçilmesi için oldukça önem arz edecektir.

Kolçaklı sandalye ya da berjer koltuk modelleriniz üzerinde yer vereceğiniz kaplama modelleri de oldukça hoş sonuçlar doğuracaktır. Özellikle sandalye modellerinde tercih edeceğiniz renk ve desenler bu mobilyaların daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Evinizin her köşesinde yer vereceğiniz bu tasarımlar ile oluşturacağınız dekorlar hiç kuşkusuz mükemmel bir ambiyansın yaratılmasını sağlayacaktır. Bu tarz sandalyelerin üzerlerinde kullanılan değişik türdeki kumaş modelleri ile yaşam alanlarınızı daha farklı bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Daha otantik bir dekor elde etmek istiyorsanız, seçeceğiniz renklerde daha canlı olanları kullanmalısınız.

Yaşam alanlarınızda oluşturacağınız dekorasyonlarda daha canlı renkleri kullanarak dekorasyonlarınıza daha gerçekçi bir görünüm getirebilirsiniz. Özellikle bu tarz koltuklar üzerinde daha farklı ve yüksek kadife kumaşlar kullanarak harikulade dekorlar oluşturabilirsiniz. Canlı ve parlak renkleri kullanarak ortaya çok daha büyüleyici sonuçlar çıkarabilirsiniz. Koltuk kaplama tasarımları sayesinde göz alıcı ve gösterişli dekorlar elde edebilirsiniz.

Perdelerinize uygun kaplama ve döşeme modeli seçmeye gayret göstermelisiniz.

Perdelerinizle uyumlu ve dengeli bir dekorasyonun ortaya çıkmasını istiyorsanız, mutlaka birbirine giden tarzdaki renkleri ve desenleri seçmelisiniz. Her açıdan tamamlayıcı etkiye sahip olan bu tasarımlar ile yapacağınız dekorlar çok daha güzel sonuçlar ortaya koymanızı sağlayacaktır.

Rustik tarzı seviyorsanız koltuk kaplama modelleri ile istediğiniz dekoru gerçekleştirebilirsiniz.

Bu tarzda kullacağınız kaplama modelleri hemen hemen her tarzla uyumludur. Bu kaplama modelleri ile yapacağınız dekorlar arasında rustik model ön plana çıkmaktadır. Bu dekorasyon modelini kaplama modellerinde kullanmanızı öneririz.

Kadife ve chester tarzındaki kaplama modelleri

Kaplama modellerinde chester ve kadife tarzında olanlarda dikkat çekmektedir. Kaplama kumaşlar ile kaplayacağınız kadife ve chester koltuklar çok daha mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. İsterseniz bu koltuk takımları üzerinde kaplama modellerini kullanarak ortay çok daha hoş dekorlar çıkarabilirsiniz.

Josefin ve deri koltuk takımları üzerinde de bu kaplama modellerinden faydalanabilirsiniz. Kaplama kumaşlar bu koltuk takımları üzerinde de gayet güzel sonuçlar vermektedir. Düğme şeklindeki kapitone modelli koltuklar üzerinde kullanılan kumaşlar oldukça hoş sonuçlar ortaya koymaktadır.

Posted by Yönetici
Genel Klasik Koltuk Takımları Salon Dekorasyonu

Sıcak Ve Davetkar Salon Dekorasyonu

Evlerin dekorasyonlarında farklı stillerin ve tarzların kullanımı oldukça yaygındır.

Her geçen gün bu akıma bir yenisi daha eklenmektedir. Fakat samimi ve sıcak bir dekorasyonu yaşam alanlarınıza uyarlamak pek kolay bir şey değildir. Salonların dekorasyonu özellikle evlerinize gelen misafirleriniz açısından büyük önem taşımaktadır. Evlerinizde ağırlayacağınız misafirlerinizin rahat etmesini istiyorsanız, seçeceğiniz koltuk takımlarına özen göstermelisiniz. Salonlarınızın dekorasyonunda samimi ve sıcak bir atmosferi ortaya çıkarma niyetindeyseniz, öncelikle renklerin ve dokuların birbiri ile olan uyumuna dikkat etmelisiniz.

Doğal renkler huzuru ve ferahlığı yaşam alanlarınıza taşırken, koyu renkli tasarımlar da ise biraz daha ciddiyeti ve ihtişamı bulmanız mümkündür. Renklerin seçiminin oluşturacağınız salon dekorasyonundaki yeri oldukça önemlidir. Davetkar ve samimi bir ortamı kullanacağınız renkler ile sağlayabilirsiniz.

Salonlarınızı daha aydınlık bir yapıya kavuşturarak istediğiniz konsepti oluşturabilirsiniz.

Özellikle gün ışığının daha fazla salonlara gelmesi ile birlikte salonlarınız çok daha aydınlık olacaktır. Bol bol gün ışığı dolan salonlarınızın olumlu bir havaya bürüneceğinden şüpheniz olmasın. Her yönden iyi aydınlatılmış bir salon dekoruna sahip olmak, sizleri de mutlu edecektir. Bu açıdan evinizdeki aydınlık ortamı engellemeyecek şekilde bir dekorasyon yapmanızda fayda vardır.

Geniş pencerelere sahip olursanız, o zaman evlerinizin daha fazla ışık almasına yardımcı olursunuz. Böylece evlerinizin daha fazla ışık almasını sağlayabilirsiniz. Açık renkli duvarlarınızla bu tarzdaki tasarımları aynı noktada birleştirirseniz çok daha etkili sonuçlar ortaya koyabilirsiniz. Perde seçimlerinde de daha seçici olmalı ve mümkün olduğunca açık renkli perdeler kullanmaya çalışmalısınız.

Salonlarınızda daha çok doğallığı yansıtacak olan renkleri kullanmalısınız.

Renk kullanımı önemli bir etkendir. Renklerin salon dekorasyonları üzerindeki yadsınamaz bir gerçektir. Salonlarınızda daha uygun ve doğru renkleri kullanarak davetkar ve sıcak dekorlar ortaya çıkarmanız mümkündür. Salonlarınızda tercih edeceğiniz ahşap tasarımlarda yaşam alanlarınızın farklı bir havaya bürünmesini sağlayabilir. Koltuk takımlarınızın renkleri ile uyumlu olacak şekilde aksesuar kullanımı da salon dekorasyonlarınızı olduğundan daha güzel gösterecek ve en az üç gömlek yukarıya çıkaracaktır.

Ahşap tasarımların salonlarınıza getirdiği sıcaklığı diğer mobilyalarda göremeyeceğiniz kesindir. Koltuk takımlarında özellikle ikili ve tekli olan modellerin doğru açılarla konumlandırılması ile daha ayrıcalıklı dekorlara imza atmanız mümkündür. Bu koltuk takımlarında uygun renk seçimlerini tercih ederek yaşam alanlarınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Salonlarınızın dekorunda yer vereceğiniz perde modelleri de salonlarınızın ahengini değiştirebilir.

Salonlarınızda kullanacağınız perde modelleri ile de yaşam alanlarınızdaki dekorlara vurgu yapmanız mümkündür. Açık renkli perde modelleri ile uyumlu olacak şekilde kullanacağınız koltuk takımları ile dekorasyonlarınız bambaşka bir hal alacaktır.

Düz ve sade renklere sahip olan perde modelleri ile salonlarınızda etkileyici bir görünüm oluşturabilirsiniz.

İsterseniz desenli perde modellerini kullanarak da salonlarınızı daha ihtişamlı ve sıcak bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Otantik ve daha sıra dışı bir dekorasyona imza atmak istiyorsanız mutlaka perde modellerini salonlarınızın dekorlarında kullanmalısınız.

Açık renkli koltuk takımları her yönden daha cazip bir atmosferin ortaya konulması için salonlarınızda düşünebileceğiniz en iyi seçimlerden biridir. Salonlarınızın geniş ya da küçük olmasına göre yapacağınız mobilya seçimleri de dekorlarınızın daha da ön plana çıkasını sağlayacaktır. Özellikle bu sezon oldukça revaçta olan köşe koltuk takımları küçük bir salonu daha neşeli bir dekora kavuşturmak için düşünebileceğiniz tasarımlardandır. Chester koltuk ya da deri koltuk takımları da daha geniş salonlar için adeta biçilmiş kaftanlar olarak göze çarpmaktadırlar.

Salonlarınızda avize kullanımına önem vermelisiniz.

Salonlarınızda avize modellerini kullanarak daha aydınlık bir görünüm ortaya çıkartmanız mümkündür. Davetkar ve samimi bir dekoru salonlarınıza taşımak istiyorsanız mutlaka daha avizeleri kullanmalısınız. Salonlarda avizelerin bulunması daha güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Salonların hem görsel hem de kullanışlı bir yapıya bürünmesi ile salonlarınızı daha da zengin bir hale getirebilirsiniz. Avizelerin salonlarınıza katacağı değer oldukça önemlidir. Avize modellerinde sarı renkli tasarımların kullanılması daha etkili sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

Salonunuzun daha davetkar bir hal almasını istiyorsanız mutlaka avizelerin kullanımını yaygınlaştırmalısınız.

Kanepe tasarımlarında daha rahat olanları kullanarak salonlarınızı başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Salonlarınız bu koltuk takımları ile hem daha sıcak hem de etkileyici bir dekor elde etmenizi sağlayacaktır. Kanepe modellerinde aranan özellikler bakımından açılıp kapanabilme özelliklerine sahip olanları kullanarak çok daha farklı ve fonksiyonel bir dekor ortaya çıkarabilirsiniz. Bu koltuk takımlarında misafirlerinizi istediğiniz gibi ağırlayabileceğiniz gibi daha keyifli ve rahat bir şekilde zamanda geçirebilirsiniz. Konforlu ve rahat olan koltuk takımları ile salonlarınızda harikulade bir dekor yaratmanız mümkündür.

Posted by Yönetici
Klasik Koltuk Takımları

2016 KOLTUK MODELLERİ

Asortie koltuk takımlarındaki eşsiz ve şık modelleri ile 2016 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Gerek tasarımı gerekse de el yapımı ürünleri ile size istediğiniz ortamı evinizde oluşturmanızı sağlayabilir. Genellikle, koltuk takımlarımız 2 koltuk ve 2 berjerden oluşmaktadır. İsterseniz, sehpa ya da yan sehpa koltuk takımı setine eklenebilir.

2016 koltuk takımı modellerinizde el işçiliği sanatının eşsiz çizgilerini görmeniz mümkündür. Tamamen doğal ve ahşaptan üretilen koltuk takımlarımız da birinci sınıf döşeme malzemeleri ve kumaş kullanılmıştır. Ürünlerimizde kimyasal ve benzeri hiçbir materyal kullanılmamıştır.

Farklı tasarımları ve desenleri ile evinizin atmosferini Asortie Mobilya koltuk takımı modelleri ile istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Koltuk takımı modellerimizde oymalı ve varaklı olarak kullanılan değişik tarzdaki figürleri görebilirsiniz.

2016 koltuk takımı modellerinde en dikkat çeken özellik  koltuk modellerinin daha konforlu ve estetik görünüşe sahip olmasıdır. Belki de evinize zarafeti getirebilecek en özel tasarımları Asortie mobilyanın bu özel koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Asortie Mobilyanın 2016 yılı için tasarladığı koltuk takımlarında aradığınız özellikleri ve kaliteyi koltuk takımının her parçasında görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle en keyifli zamanlarınızı koltuk takımlarınızda Asortie farkıyla yaşayabilirsiniz.

 

Diğer koltuk takımı modelleriyle kıyaslandığında koltuk takımlarımızda rahatlığı ve şıklığı birarada görebilirsiniz. Koltuk takımlarımızla yeni bir güne daha iyi başlayabilir ve yorucu bir günün sonunda vücudunuzu dindendirebilirsiniz.

Koltuk takımı modellerimiz ve dekorasyonlarımız ile kendi tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Çünkü günümüzde herkesin sahip olduğu bir modeli evinizde görmeniz size pek cazip gelmeyebilir. Bu yüzden Asortie Mobilya size farklı mobilya tasarımları ve modelleri ile hizmet vermektedir.

 

 

Posted by Yönetici
5
Klasik Koltuk Takımları

Asortie Mobilyadan taht şıklığında koltuk takımı.

Altın varak el işçiliği ile yapılan oymaları ve farklı tasarımı ile kraliçe tahtlarını andıran Destina koltuk takımı, Asortie mobilya’nın en nadide parçalarından biri.

Kullanılan birinci sınıf kumaşı, yılların eskitemeyeci dayanıklılıktaki iskeleti ve uygun yastık dekorlarıyla bir abideyi andırıyor destina. Her yanı kapitone ile döşenen takımın ihtişamlı görüntüsü mekanlara artı bir değer kazandırıyor.

İki adet klasik koltuk, iki adet tekli koltuk, isteğe göre ilave edilen sehpa takımından oluşan Destina koltuk takımı renkleri ve duruşu ile göz dolduruyor.

İddalı parçaların tutkunu olan kullanıcıları, destina oturma grubuna bir göz atmaya davet ediyoruz.

Farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilen Destina koltuk takımı, Asortie mobilya merkezinde sahiplerini bekliyor.

Posted by Yönetici
9