Küçük Banyolar İçin Fayans Modelleri

Yönetici 6 Mart 2014 4
Küçük Banyolar İçin Fayans Modelleri

Banyonun görünümünü büyük oranda etkileyen ve küçük banyolarda alanı olduğundan daha geniş gösteren küçük banyolar için fayans modelleri ile siz de banyonuzun ne kadar büyük göründüğüne şaşıracaksınız. Banyo dekorasyonu yaparken sırasıyla işlemleri sayacak olursak; ilk kural banyonuz için uygun banyo fayans modelleri arasından seçiminizi yapmanız olacaktır.

Banyo fayans modelleri sanıldığının aksine banyo dolaplarından daha önemlidir. Çünkü banyonuzda kullanacağınız fayansların yapısı ve rengi banyonun genel görünümünü etkileyen en önemli unsurlardandır. Küçük banyolar için fayans modellerine baktığımız zaman renk sınırlamasından ziyade fayans modellerindeki değişikliği görmekteyiz. Öyle ki siyah ama minik kesimli banyo fayans modelleri bile küçük banyolarda kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Küçük banyolar için fayans modelleri arasından renk seçimini yaparken dikkat etmeniz gereken, soft ve aydınlık renkleri kullanmanın yanı sıra seçeceğiniz fayans modelinin yapısı ve kalitesidir. Banyo fayans fiyatları kalitesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

banyo-fayans-fiyatları

banyo-fayans-modelleri

banyo-fayans-stickerları

küçük-banyolar-için-fayans-modelleri

küçük-banyolar-için-fayans-modelleri-fiyatları
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. seçil 6 Mart 2014 at 11:01 - Reply

  son resimdeki banyo fayans modeli çok hoşuma gitti. resimleri gördükten sonra bir kez daha anladım ki kesinlikle banyonun büyüklüğü ve küçüklüğü hiç önemli değil aslında. banyo fayans modelleriyle çok güzel küçük banyo dekorasyonu yapılabilir.

 2. ilkay 7 Mart 2014 at 10:33 - Reply

  küçük banyolar için fayans modelleri döşenirken fayanslar boyuna değil enine döşendiğinde alan daha geniş görünüyor.

 3. nurcan yaşar 10 Mart 2014 at 17:11 - Reply

  küçük alanların dekorasyonunda artık binbir türlü kolaylık var. fayanslar dolaplar alan ölçüsüne göre rengi olsun modeli olsun önemli.

 4. Muzaffer 31 Temmuz 2015 at 17:37 - Reply

  banyo fayans modellerinde küçük banyoları büyük göstermek için ne gibi dekarasyon hileleri yapmalıyız

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica