LOULOU İle Fransız Esintileri

Yönetici 21 Ekim 2013 1
LOULOU İle Fransız Esintileri

İstanbul’a Fransız Stilini Taşıyan Mağaza LOULOU Klasik Severleri Bekliyor.

Fransız Stilinin İstanbul’daki tek temsilcisi LOLULOU Bebek Hamam Sokak’ta Fransız esintilerini yaşatıyor.

Fransız Stili Klasik Yatak Odası stilinin İstanbul’daki temsilcisi LOULOU. Bebek Hamam Sokakta bulunan LOULOU Fransız stilinin birbirinden çarpıcı örneklerini sizlerle buluşturuyor. Üretim serüvenini web sitelerinde anlatan LOULOU’dan onların öykülerini dinleyelim.

fransız

Her bir Fransız yatak odası koleksiyonu, üretilmeden ve eskiye dayanan geleneksel yöntemler kullanılarak elle işlenmeden önce, orijinal antika Fransız mobilyalarından ilham alınarak tasarlanmıştır. Her birinin doğal güzelliğini yansıtmak amacıyla bütün parçalar elle boyanmış ve zarifçe eskitilmiş, tüm zamanların moda trendlerine uygun hale getirilmiştir. Her bir parçanın size özel ve özgün olmasını sağlamak amacıyla koruyucu cilalar kullanılmıştır.

fransız.1jpg

İster sade ve mütevazı, ister şık ve minimal, ister cesur bir dekorasyon isteyin; LouLou Fransız yatak odası koleksiyonları ile modaya uygun ve kendinize özgü kreasyonlar yaratabilirsiniz. Nefes kesici Fransız tarzı yatak ve yatak odası mobilyalarına çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Zaman zaman kampanyalar yapan ve büyük indirimlere giden LouLou siz stil severleri bekliyor.

fransız


One Comment »

  1. sibel 1 Kasım 2013 at 09:54 - Reply

    yatak odası takımlarında fransız yatak odası modelleri bence çok sade ve zarif duruyor. fransız gardrop modelleri özellikle çok şirin duruyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica