Macitler Mobilya 2012 Koleksiyonu Sevenleriyle Buluşuyor

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Macitler Mobilya 2012 Koleksiyonu Sevenleriyle Buluşuyor

macitler

MACİTLER  MOBİLYA 2012 KOLEKSİYONU SEVENLERİYLE BULUŞUYOR

Modern tasarımların tanınınmış isimlerinden Macitler Mobilya, rakiplerini geride bırakarak 2012 tasarımları sevenleriyle buluşturdu.

Macitler Mobilya, Türkiye‘nin en büyük mobilya kenti İstanbul Masko Mobilyacılar Sitesi’ndeki iki farklı showroomunda meraklılarını ağırlıyor.
Diğer Showroomu da Modoko’da bulunan Macitler Mobilya kendi özgün tarzını buradaki showroomunda da yansıtıyor.

Macitler 27. yaşını sevenleriyle kutluyor.
Modern Yemek Odası, Modern Yatak Odası, Oturma Grupları, Modern Köşe Takımları, TV Üniteleri, Sehpalar, Berjerler, Duvar Üniteleri, Portmantolar gibi  ürünlerin yanında müşterilerinin beklentilerine göre özel üretim ve dekorasyon hizmeti de sunan Macitler Mobilya sektördeki 27. yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Mobilya üretimine 27. yılında da özgün tasarımlarıyla yoluna devam eden Macitler Mobilya, müşterilerine sunduğu alternatifler ile, göz kamaştırıyor. Showroomlarında sergilediği birbirinden güzel mobilyalarının en dikkate alınması gereken yönü ise  dayanıklı ve uzun süre kullanabilecek olmalarıdır. Azerbaycan, Fransa‘da bulunan mağazaları ile istikrarlı bir yurt dışı rotası çizen  Macitler Mobilya mobilya sektöründe emin adımlarla ilerliyor.


One Comment »

  1. saliha 4 Mart 2014 at 10:09 - Reply

    masko mobilya kentinde olmayan marka yok neredeyse. mobilya alışverişi için tek adres.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica