Mahmutbey Metro Konutları’nın İnşaatına Başlanıyor

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Mahmutbey Metro Konutları’nın İnşaatına Başlanıyor

Mahmutbey Metro Konutları’nın İnşaatına Başlanıyor

128 konutluk bir proje olan Mahmutbey Metro Konutları, Mahmutbey’de hayata geçiriliyor

Mekan Yapı ve Zümrüt İnşaat tarafından hayata geçirilen Metro Konutları 8 katlı 4 bloktan meydana geliyor.2013 yılının 2. yarısında tamamlanması hedeflenen Metro Konutları içerisinde; yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kamelya ve spor alanları mevcut.

5 bin metrekare yeşil alana sahip olan Metro Konutları’nda 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Metro Konutları’nda konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 40 peşin geri kalanı için banka kredili ödeme seçeneği sunuluyor.

Metro Konutları’nda 115 metrekare 2 oda 1 salon evler 265 bin TL ile 235 bin TL, 137 metrekare 3 oda 1 salon evler 275 bin TL ile 320 bin TL, 146 metrekare 3 oda 1 salon evler ise 330 bin TL ile 360 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Her daireden izlenebilen kameralı güvenlik ve görüntülü diyafon sistemiyle dikkat çeken Metro Konutları, metro istasyonu yürüyüş mesafesinde, İSTOÇ, İkitelli Sanayi Bölgesi, TEM ve TEM bağlantı yolu ile E-5’e yakın konumda bulunuyor.

Kapalı otoparkın yer aldığı Metro Konutları, modern mimarisi ve yüksek standarttaki donanımı ile dikkat çekiyor. 3 bin 500 metrekare bahçe alanına sahip olan Metro Konutları, şehrin içinde ama şehrin gürültüsünden, stresinden uzakta yeşiliyle huzurlu, konforlu bir hayat vaat ediyor.


One Comment »

  1. Ayfer 3 Aralık 2013 at 10:50 - Reply

    konut projeleri yapılırken a dan z ye bütün detayların düşünülmesi insanlarda güven sağlamak açısından önemli bence.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica