Matrixs Etkisini Duvarlarınızda Yaşayın

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Matrixs Etkisini Duvarlarınızda Yaşayın

DUVARLARINIZDA DİJİTAL YANSIMALAR OLUŞTURAN DESENLER SİZLERİ ESİR ALACAK

Dijitalleşmenin gün geçtikçe büyüyen etkisi duvar kağıtlarıyla farklı bir esinti yaratıyor. Farklı bir teknoloji kullanılarak üretilen duvar kağıtları evlerinizin duvarlarında hayat buluyor.

Dijitalliğin hayatımızın her alanında yer alması yeni trendleri peşinde getiriyor. Gelişen dijital dünya ile birlikte duvar kağıtları yerini dijital duvar kağıtlarına bırakıyor. Muhteşem bir doğa manzarası nerdeyse gerçek bir görüntüyle evinizde yaşatmak istemez misiniz? Yüksek çözünürlük kalitesi ile capcanlı ve gerçek bir görüntünün elde edildiği dijital duvar kağıtları değişik ebatlarla sizlerin hizmetine sunuluyor.

duvar-dekor

Dijital duvar kağıtları, yaklaşık 1 yıl önce dünyanın dört bir yanında satışa sunuldu ve çok beğenildi. Bu, herkesin hayalini anlatabilmesi ya da kendini anlatabilmesi gibi bir şey. Salon, yatak odası, ofis hatta çocuklar için bile hayata renk katan bir dekorasyon örneği olabilir. Yeni dekorasyon trendi dijital duvar kağıtları özel bir teknoloji ile üretiliyor. Duvar kağıdına benzer fakat kumaş dokulu özel bir malzeme, dijital ortamda gerçek gibi görünen bir resim olarak basılıyor.

Dijital duvar kağıtlarına resmi ve resmin boyutunu seçin ve gerisine karışmayın. Djital çağın uzmanları sizler için gerçek kalitede ki görüntüyü evlerinize taşısın.


One Comment »

  1. gülgün 4 Mart 2014 at 16:26 - Reply

    bu kadar iddialı duvar kağıtları için alan genişliği şart bence.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica