Merakla Beklenen İSMOB Tasarım Yarışması Sonuçları

Yönetici 30 Ocak 2014 2
Merakla Beklenen İSMOB Tasarım Yarışması Sonuçları

Türkiye‘nin en büyük mobilya fuarı olan İSMOB tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’nin 2023 yılı vizyonu çerçevesinde mobilya ihracatına maksimum desten sağlamayı hedefleyen İSMOB 2014‘te, 8. kez düzenlenen İSMOB 2014 Tasarım Yarışması sonuçlandı. Bu yıl yarışmada 49 firmanın tasarladığı 132 ürün yarıştı. Jüri üyeleri Prof. Dr. Alpay Er (Özyeğin Üniversitesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı) Ece Yalım (Artful İç Mimar & Endüstri Ürünleri Tasarımcısı) Doç. Dr. Tansel Korkmaz (Bilgi Üniversitesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü) tarafından değerlendirilerek kazananlara ödülleri haber spikeri ve sunucu Ece Pirim’in sunumuyla 29 Ocak Çarşamba günü saat 16.00’da verildi.

Tasarım Yarışması Ödülleri

Oturma Grubu kategorisinde 

CASA Mobilya Pool ürünüyle birinci olurken,  Kelebek Mobilya Likena ürünüyle ikinci, Doğtaş Mobilya Private ürünüyle üçüncü oldu.

Yatak Odası Kategorisinde 

Teleset Mobilya Lezalt ürünüyle birinci olurken, Kelebek Mobilya Exila ürünüyle ikinci olurken, Vanessa Mobilya Decina ürünüyle üçüncü oldu.

Yemek Odası Kategorisinde

Vanessa Mobilya Pietra ürünüyle birinci olurken,  Teleset Mobilya Lezalt ürünüyle ikinci, Fuga Mobilya 68 ürünüyle üçüncü oldu.

Genç Odası Kategorisinde

Teleset Mobilya Carlo ürünüyle birinci olurken, Çilek Mobilya Black Pirate ürünüyle ikinci, Rengarenk Mobilya Slim ürünüyle üçüncü oldu.

Aksesuar Kategorisinde

Ozzo Mobilya Zero ürünüyle birinci olurken, Teleset Mobilya Minimax ürünüyle ikinci, Alfemo Mobilya Oregon ürünüyle üçüncü oldu.

En iyi Stant Kategori Ödülü

Doğtaş Stant/ Doğtaş Mobilya

ismob-tasarım-yarışması
BENZER KONULAR »

2 Comments »

  1. bünyamin 2 Şubat 2014 at 19:31 - Reply

    mobilya sektörünün gelişimi açısından bu tarz mobilya fuarlarının ve tasarım yarışmalarının olması gerçekten çok güzel. ismob her sene daha da gelişiyor.

  2. güler 5 Şubat 2014 at 10:01 - Reply

    ismob mobilya fuarının bu tarz etkinliklerle sektörü canlandırdığını düşünüyorum. mobilya sektörü bu tarz etkinliklerle daha da gelişiyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica