Mikropları mutfağınızda yer karoları ile savın

Yönetici 21 Ekim 2013 2
Mikropları mutfağınızda yer karoları ile savın

KAROLAR İLE MUTFAKTA SAĞLIKLI VE ENERJİK BİR HAVA YARATIN.

Mutfak zeminleri kaplayan karolar ile şık ve elegan bir görüntü elde edebilir,mutfaklarınıza samimiyet getirebilirsiniz.

Mutfak hijyen unsurlarına en dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gelir. Mutfağımızda hijyeni sağlamak istiyorsak yerleri mutfak karoları ile döşemek en akıllıca seçim olacaktır. Seramik,porselen,taş fark etmeksizin zeminlere uygulanabilen karolar temizlik ve hijyen dostu yapısıyla önem arz etmektedir.

1

Zeminlerde güzel bir görüntü yaratmak için tercih edilen cam karolar çok çabuk aşınma yapmaktadır. Sadece estetik bir güzellik unsuru taşıyan cam karolar yerine suya ve yumurcakların darbelerine dayanıklı kolaylıkla temizlenen, üzerinde leke barındırmayan ürünler tercih edilmelidir.

2

Kahverengi mutfak dolaplarıyla gri renkli yer karoları güzel bir uyum yakalamaktadır. Kahverenginin sıklıkla kullanıldığı  mutfaklarda gri renkli yer karoları doğru bir tercihtir.

3

Mutfağınıza cazibe katmak ve onu bir yaşam alanına dönüştürmek istiyorsanız mutfağınızda ilk başta açık renk mobilyaları tercih etmelisiniz. Eğer ki açık renk mobilyalara sahipseniz siyah ve beyaz yin yang desenli karolar ile doğal taş karolar mutfağınızdaki açık renkler ile mükemmel bir kombin sağlayacaktır.

4

Yemek yaptığınız alanlarda siyah ve beyaz karışımı mobilyalara sahipseniz bu mobilyaları siyah renk yer karoları ile bütünlüğe kavuşturabilirsiniz. Kiri ve lekeyi sahip olduğu özelliğinden dolayı göstermeyen siyah ile asil ve sıcak bir hava kazanan mutfaklara sahip olacaksınız.

5

Kendinden desenli karolar ile mutfağınıza enerji ve sıcaklık katabilirsiniz. Doğal bir taş olan granit pahalı bir malzeme olsa da yer kaplamalarında mükemmel bir atmosfer yaratıyor.

Küçük çocuklu aileler ise ısıyı kolay yayan ve minik ayakların ilk adımlarında onların yanında olacak karolar seçmelidir. Unutmayın çocuklar nerde boş bir alan görse oraya uzanmaya bayılırlar.


2 Comments »

  1. merve 13 Kasım 2013 at 11:35 - Reply

    yer karoları aslında mutfak dolaplarıyla uyumlu olduğu sürece çok şık bir hava çıkıyor ortaya.

  2. yaren 23 Aralık 2013 at 10:09 - Reply

    mutfakta hijyen çok önemli. mutfak dekorasyonunda yer karoları kullanılması hem dekorasyon açısından şık olacaktır hem de sağlık açısından.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica