Modesa ve Kentsel Dönüşüm

Yönetici 27 Aralık 2013 2
Modesa ve Kentsel Dönüşüm

MODESA Mobilyacılar Çarşısı

Gelişen mobilya sektörünün en canlı merkezlerinden biri olan İstanbul’da Eyüp Modesa kentsel dönüşümle güzelleşecek. İstanbul-Eyüp’te Demirkapı mevkiinde bulunan Modesa mobilyacılar çarşısı şu anki güzelliğine bir de belediye tarafından başlatılacak olan kentsel dönüşüm projeleriyle bir güzellik daha ekleyecek. Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Eyüp’teki tüm mekânsal analizler tamamlandı ve tüm ilçe de dönüşüme, tadilata ya da yenilemeye ihtiyacı olan noktalar belirlendi. Modesa mobilyacılar çarşısı da yenilenecek olan merkezlerden bir tanesi.

Eyüp MODESA’da Kentsel Dönüşüm

Modesa mobilyacılar çarşısındaki kaliteli ve düzenli mobilyalar müşterilerle artık daha kolay ve daha kısa bir sürede buluşabilecek. Kentsel dönüşüm çerçevesinde yenilenecek olan yollar ve inşa edilecek parklar sayesinde bölgenin ziyaretçi çekim oranı da artacak. Projeler tamamlandığında canlı sonuçlara da ulaşılabilir fakat bugün de ünlü bir mobilya merkezi olan Modesa mobilyacılar çarşısının çevre koşulları iyileştirildiğinde Eyüp Modesa kentsel dönüşümle güzelleşecek diyebiliriz. Mobilya ihtiyacı olan kişilerin bu ihtiyaçlarını kolayca giderebilecekleri bu merkezde kaliteli ürünler ucuz fiyatlarla satışa sunulmakta ve müşterilerin beğenisine bırakılmaktadır.

Herhangi bir şehirde kentsel dönüşümü düşündüğümüzde iyileştirilen alanlar ilk anlardan da başlayarak sürekli ziyaretçi akınına uğrar. Bu şehrin İstanbul gibi yoğun nüfuslu bir şehir olduğu düşünülürse iyileştirilen alanların ne kadar büyük bir akına uğrayacağı da anlaşılabilir. Modesa mobilyacılar çarşısı Modesa marangozlar sitesi olarak da bilinir fakat daha çok yeni adıyla anılmaktadır.

ayüp-mobilyacılar-çarşısı

Artemis Klasik Yatak Odası

eyüp-modesa-mağazaları

Şımarık Köşe Kanepe

eyüp-modesa-mobilya

Kapaletti Klasik Yemek Odası

modesa-mobilyacılar-çarşısı

Şehzade Klasik Koltuk Takımı

modesa-mobilyacılar-sitesi

Dorya Deri Koltuk Takımı

Eyüp MODESA Mağazaları

Yatak odaları, duvar üniteleri, banyo malzemeleri, oturma odası grupları, yemek odaları, bebek odaları gibi daha birçok alanın kolayca döşenebileceği Eyüp Modesa kentsel dönüşümle güzelleşecek. Bu sayede ulaşım da rahatlayacak ve gün geçtikçe artan mobilya ihtiyacı artık İstanbullular için daha kolay bir şekilde karşılanabilecek. Modesa‘da bulunan imalatçı sayısının fazlalığından dolayı da yıl içindeki üretim faaliyetleri durmadan artış göstermektedir. Bu da ihtiyaç fazlası ürünlerin üretilmesiyle yeni ticari arayışlara yol açar. Yurtdışına ihraç edilen ürünler de buna bir örnektir.
BENZER KONULAR »

2 Comments »

  1. Aydan Ulaş 29 Aralık 2013 at 00:02 - Reply

    şehzade klasik koltuk takımının yeni sezon rengi müthiş. deri koltuklar da güzel ama ev dekorasyonunda ben pek sevmiyorum deri koltuk kullanımını.

  2. enise 30 Aralık 2013 at 10:54 - Reply

    artemis klasik yatak odası takımı işlemeleri muhteşem görünüyor. çok ihtişamlı ve zengin bir havaya sahip.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica