Modoko’dan Baharı Heyecanla Karşılayan Kampanya

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Modoko’dan Baharı Heyecanla Karşılayan Kampanya

modoko

MODOKO’DAN BAHARI SEVİNÇLE KARŞILAYAN KAMPANYA

Mobilyanın başkenti MODOKO bahara merhaba kampanyası ile yeni evlenen çiftlere farklı seçenekler sundu.Evini değiştirmek isteyenlerin heyecanlarını paylaşan MODOKO şık ve kaliteli tasarımlarını mobilya severlerle buluşturdu.

Yatak odalarından, oturma gruplarına, yemek odalarından plazma ünitelerine, sehpalardan dresuarlara, halıdan perdeye, aksesuardan beyaz eşyaya kadar birçok ürünü birarada bulabileceğiniz tek adres olan MODOKO birbirinden kaliteli ürünleri ile siz mobilya severeleri yılın 365 günü ağırlamaktan onur duyuyor.

Her türlü ev ve iş yeri ihtiyaçlarına cevap veren MODOKO, modern tasarımlardan klasik çizgelere kadar her türlü zevke hitap ediyor. Dünyanın her yanına mobilya gönderen, Türkiye‘nin seçkin firmalarına ev sahipliği yapan Modoko, her yıl düzenlediği farklı kampanyalar ile tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Modoko’dan ürün alan tüketicileri güvence altına alan Modoko, müşterilen karşılaştığı bir soruna anında müdahale ederek, oluşan müşteri memnuniyetsizliğini ortadan kaldırıyor.

Kaliteli ürünleri, tek bir adreste bulabileceğiniz MODOKO’ya uğramadan mobilya almayın!


One Comment »

  1. emine yıldız 4 Mart 2014 at 16:15 - Reply

    mobilyaların kampanyalarını yakından takip edince gerçekten uygun fiyata mobilya modelleri alabiliyorsunuz.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica