Mutfak Kazalarının Önüne Geçme Yöntemleri

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Mutfak Kazalarının Önüne Geçme Yöntemleri

EV KAZALARININ ÖNÜNE GEÇEN MUTFAK PERDELERİ

Mutfak perdeleri ile ev kazalarının önüne geçin. Mutfaktaki minik kazalarının önüne geçen mutfak perdelerini seçerken nelere dikkat etmeniz gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz.

Mutfaklarda en çok karşılaşan sorun uçuşan perdelerdir. Yangınlara sebebiyet veren perdeler bir çok annenin kabusu haline gelmiştir. Mutfakta bu tür kazalara sebebiyet vermemek için mutfak pencerelerine monteli perdeleri tercih etmelisiniz bu şeklide perdeleriniz uçuşmamakta ve oluşabilecek kazaların önüne geçebileceksiniz.

6_buyuk

Mutfağınızın ve sizin düzenini en iyi yansıtacak unsur perdedir. Perde seçimini yaparken öncelikle mutfağınızı mevcut alanını gözden geçirmeli ve seçiminizi öne göre gerçekleştirmelisiniz. Şüphesiz ki sarı renklerde duvarlarda siyah perdeler hiç de hoş görünmeyecektir.

mutfak-perdesi

Mutfağınızda kullanabileceğiniz birden çok perde çeşidi vardır. Seçiminizi katlamalı perde, stor perde,leke tutmayan tül perde,ahşap perde,rustik perde veya sakallı perde olarak gerçekleştirebilirsiniz.

mutfak-perde-ornekleri(1)

Tercih edeceğiniz perde mutfağınızın mevcut tasarımı ile aynı düzeyde olmalıdır. Bu konuda yardım almak isterseniz firmaların bünyesinde bulunan mevcut satış elemanlarından faydalanabilirsiniz.


One Comment »

  1. ezgi su 5 Mart 2014 at 13:17 - Reply

    bence mutfaklar için öyle salon perdesi gibi upuzun perdeler almaya gerek yok. stor perde modelleri mutfak için hem uygun hem de güvenli bence.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica