Modern Mutfak Masaları

Yönetici 23 Ekim 2013 2
Modern Mutfak Masaları

Modern Mutfak Tasarımları İle İştah Açıcı Mutfakları Oluşturun.

Mutfak masaları pek çok kişi için vazgeçilmezdir. Bunun nedeni yemek yeme kültürünün önemsenmesidir. Gerçekten şık tasarımlı olan bir mutfak masasında yemek yemenin keyfi son derece güzel olacaktır.

Bu nedenle tasarımcılar pek çok farklı tasarımda mutfakları müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Mutfak masası tasarımında önemli olan modern olan tasarımlardan mı yoksa klasiklerden yana mı seçim yapılacağıdır. Aynı şekilde spor tasarımlardan hoşlanan çok sayıda kişi bulunmaktadır. Kahverengi ile tasarımlanan pek çok mutfak masası modeli vardır. Kahverenginin pek çok farklı tonu tasarım harikası olarak görülebilir. Mutfak dolaplarının renginin mutfak masaları ile uyumlu olması son derece önemlidir. Mutfak masası tasarımı konusunda yuvarlak tonların son derece çekici olduğu görülebilir. Masa ayaklarının kalın olması, masanın kenar hatlarının oval olması mutfağın çekiciliğini artıracaktır.

modern-mutfak-tasarımları

Bunun yanında şeffaf olan masalar ve sandalyeler de oldukça tutulan modellerdendir. Bir mutfağın şık görünmesi biraz da içinde yer alan masaların ve sandalyelerin modelleri ile alakalıdır. Sandalyelerin şeffaf olması ya da sadece masanın şeffaf olması mutfağa farklı bir imaj katacaktır. Kırmızı ya da pembe rengin de yumuşak tonlarda kullanılması mutfak masası tasarımına farklılık katabilmektedir. Yeşilin en açık tonları ve mavinin parlak tonlarının da mutfak için ideal olduğu söylenebilir. Yuvarlak olan sandalyeler masada oldukça şık durmaktadır. Mutfak masalarının üst bölümünde bir lambanın bulunması da mutfağa daha farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Tüm bu unsurların birbirleri ile bütün olması son derece önemlidir.

modern-mutfak-tasarımları-fikirleri

Mutfak masası tasarımında beyaz rengi tercih edenlerin sayısı da azımsanamayacak kadar çoktur. Beyaz saflık, temizlik, doğallık gibi anlamlar ifade etmektedir. Dolayısıyla bu rengin bu kadar tutması aynı zamanda mutfağa yakışması ile ilgilidir. Yemek yenecek olan tabakların da bu tonda olması mutfağın daha da çok şık olmasını sağlayacaktır. Mutfak masası tasarımı konusunda sıra dışı olan modelleri de değerlendirebilirsiniz.


2 Comments »

  1. Aylin Akçil 10 Kasım 2013 at 17:07 - Reply

    Mutfak masalarında modern tasarımlar daha fazla tercih ediliyor.

  2. Neriman 5 Aralık 2013 at 10:33 - Reply

    bir mutfağa girildiği zaman düzenli olması ve her şeyin belli bir yerinin olması çok önemli. özellikle bayanlar açısından en çok vakit geçirilen alan olduğu için mutfak dolapları, mutfak masaları, ister modern tarzda olsun isterse klasik öncelikle düzeni sağlamalı.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica