Nostaljik Esintilerin Modern Tarzı:Karamel Yatak Odası

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Nostaljik Esintilerin Modern Tarzı:Karamel Yatak Odası

ZIT RENKLERİN AHENK USTASI BELLONA MOBİLYADAN YEPYENİ TASARIMLAR

Zıtlıkların kombin ustası Bellona Mobilya yeni ürün serisi Karamel ve Store ile bir kez daha mobilya sektörünün belirleyicilerinden olduğunu kanıtladı.

Kalitesi ile rekabetin haklı sorumluluğunu omuzlarında taşıyan Bellona farklı panel mobilya takımları ile evlerimizi kaplayan modern şıklığı 2013 koleksiyonlarıyla sizlere sunmaya geliyor. Karamel ve Store adını verdiği serileriyle farklı bir tarz arayanlara kucak açan Bellona eşsiz tasarımlarıyla yine göz dolduruyor.
Bellona Showroomların da sergilenen Store yatak odası kahverengi kaplama rengi ile size nostaljik bir atmosferin kapılarını açıyor. Nostaljik esintilerinin hissedildiği modern yatak odası tasarımda detaylarda kullanılan hoş ve ince çizgiler yatak odalarınıza zarif bir hava katacak.
Şık ve elegan görünümünü gardırop,tuvalet masası,karyola ve 2 adet komidinle tamamlayan Store Yatak Odası ile derin ve huzurlu uykulara dalacaksınız.

BELLON~1(1)

Modern yatak odası serisinin mükemmel olan bir diğer kombinasyonun adı da Karamel. Modern çizgilerin sanatla yoğruldu Karamel Yatak Odası takımı karyola,yatak başlığı ve iki adet komidinden oluşmaktadır. Zıt renklerin ahenginin kombinesi olan Karamel modern yatak odası Bellona Showroomlarında uygun ödeme koşullarıyla sizleri beklemektedir.

54614171

 


One Comment »

  1. irem 5 Kasım 2013 at 13:57 - Reply

    yatak odası takımlarına karamel tonlar çok iyi yakışıyor bence. hem klasik hem de modern bi hava katıyor yatak odası takımına.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica