Ofis Mobilyası’nın Ustadından Yeni Bir Tasarım:Cross

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Ofis Mobilyası’nın Ustadından Yeni Bir Tasarım:Cross

OFİS MOBİLYALARININ USTADI BÜROTİME’DAN MÜKEMMEL TASARIMLAR

TOSUNOĞLU A.Ş.’nin engin deneyimleriyle kurulan Bürotime muhteşem tasarımlarıyla göz kamaştırmaya devam ediyor.

cross 4

Bürotime, deneyimli ve uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ve uluslararası vizyonuyla Türkiye’nin en büyük ofis mobilyası üreticisidir. Tosunoğulları A.Ş.’nin 1980 yılından bugüne uzanan deneyimiyle, 1997 yılında Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Bürotime, fonksiyonel tasarımları ve üstün kalitesiyle modüler ofis mobilyalarının lider markası haline gelmiştir.
Muhteşem ofis mobilyaları tasarımıyla adını duyuran Bürotime’ın yönetici odaları için tasarlanmış Cross ürün grubunu sizler için inceledik. Cross sadelikten yana olan yönetici adayları için tasarlanmış bir ürün grubu. Tasarım aşamasında kullanılan modern çizgiler ile tekdüze görüntüden kurutulan Cross’un Üst tablası 48 mm melamin ayak mdf üzeri lake yapılmıştır. Dikine duran ayakta standart 1 adet ( aks 27 ) mevcuttur. Yan tarafında ise kalemlik mevcuttur. Masa sağ ve sol olarak kullanılır.

Ofisinize ve sizlere ergonomik tasarımlar sunan Cross masanın dışına taşan yatay ayağın içerisindeki elektrifikasyon kolaylığı ile data girişlerini kullanıcının işini kolaylaştıracak şekilde düzenler. Ofislerinizde size istediğiniz düzeni sağlayan Bürotime Cross serisi ürün görselleri aşağıdadır.

cross

cross 3

cross 1

cross 2


One Comment »

  1. numan 8 Kasım 2013 at 16:33 - Reply

    ofis masalarının yüksek olmasını sevmiyorum o yüzden bu modeller çok hoşuma gitti.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica