Orta Sehpa Satın Alma Önerileri

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Orta Sehpa Satın Alma Önerileri

Değişen Yaşam Şartlarına Uyum Sağlayan Sehpalarda Kaliteli Ahşap Seçin

Farklı malzemelerden yapılan sehplarda tercihinizi yaparken kullanım sıklığınızını ve ahşabın kalitesini göz ardı etmeyin.

Değişen yaşam şartlarına sehpalarda ayak uyduruyor. Çekmeceli, aynalı, tekerlekli, puflu, kapaklı, gazetelikli orta sehpa modelleri, sehpaların kullanım amaçlarını alanlarını genişletiyor ve onları salonlarımızın vazgeçilmezi haline getiriyor.

Orta sehpa alırken bilmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar biri sehpaların oturma odaları, salonlar ve hatta çalışma odalarının demirbaşları arasında yer aldığını unutmamanızdır. Odanız için nasıl bir sehpayı tercihi yapacağınızı bilmiyorsanız, mekan ölçülerinizi, ihtiyaçlarınızı, dekorasyon stilinizi dikkate alarak bir karara varabilirsiniz.

images

Sehpa alırken yüksekliğinin koltuklarınızla aynı seviyede olmasına dikkat edin. Standart bir orta sehpada yükseklik 40-50 cm dolaylarındadır. Dikdörtgen hatlara sahip sehpalar genel olarak tüm odalara uyum sağlar. Ama diyorsanız ki biz daha yumuşak hatlara sahip olmak istiyoruz o zaman tercihinizi yuvarlak hatlı sehpalardan yana kullanacaksınız. Tüm bunların yanında evde çocuklarınız varsa ve onların sehpalra verdiği zararı en aza indirgemek istiyorsanız meşe,ceviz,kiraz,çınar gibi yumuşak hatlara sahip ahşapşarı tercih etmelisiniz.


One Comment »

  1. gülhan 5 Mart 2014 at 12:42 - Reply

    orta sehpanızı eğer dekoratif olarak kullanacaksanız abanoz orta sehpalar hem çok şık hem de çok kaliteli oluyor. tavsiye ederim. ama kullanışlı olsun diyorsanız yemek masası olabilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica