Otel Yataklarında İstikbal Kalitesi

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Otel Yataklarında İstikbal Kalitesi

OTEL MOBİLYALARINDA İSTİKBAL KALİTESİ RAKİPLERİNE FARK ATTI.

Kaliteli ürünleri ile tüketicilerin yanında yer alan İstikbal yeni bir atılımla turizm mobilyaları da üretmeye başladı.

Sektörün büyüyen payı otel mobilyalarında söz sahibi olmak isteyen İstikbal Mobilya kaliteli fiyatları bu piyasada ben de varım dedi.
Otel mobilyaları konusunda daha çok uyku grubu ürünleriyle tercih edilen İstikbal Mobilya ürettiği otel yatakları ile öne çıkmaktadır. Sizler için İstikbal Hotel Standart SL İkiz Yatak inceledik.
Ürüne ait özellikleri aşağıda bulabilirsiniz. İstikbal Hotel Standart SL İkiz Yatak yüksek carbonlu 1,83 mm çapında, 260 C° ısıl işleme tabii tutulmuş çelik telden imal edilmiştir. Kesintisiz imal edilen SL yay, diğer sistemlere oranla m² de 2 kat fazla yay. M² deki yay sayısı 248 Adettir.Kesintisiz imal edilen yayları birbirine tutturmak ve yatağa uygulanan kuvvetin yatağın eninde ve boyunda eşit dağılması sağlayan yüksek carbonlu 1,40 mm. Çelik Helezon teli kullanılmıştır.

hotel_standartslsistem

Her bir kesintisiz yayı alttan ve üstten çelik klipslerle birbirine tuttutan 4,5 mm. Çapında yüksek carbonlu çelik çerçeve teli sarılıdır.
Yay köşelerinde esnekliği ve mukavemeti artırıcı 22 Dn. Yüksek yoğunluklu köşe takoz süngerleri bulunmaktadır.
Yay karkası üzerinde 900 gr/m² ağırlığında doğal liflerden imal edilmiş çift kat keçe sistemi vardır.Keçenin çerçeve teline çakılması ile metalin izalasyonu sağlanmıştır.
Yatak yüzeyinde 175 gr/m² ağırlığında PP/PES karışımlı, Antialerjik, Anti bakteriyel, Anti Mıte özellikli özel jakarlı yatak kumaşı ile kaplanmıştır.

Yatağın kasası ise 20x20x0,9 mm profilden imal edilmiş metal baza konstrüksiyonun dan imal edilmiştir.Baza köşelerinde mukavemet arttırıcı 0,9 mm özel presli fitilli DKP Sac bulunmaktadır.Ayak bağlantı noktalarında 2 mm’lik Sacdan, presli destek elemanları kullanılmıştır.Her türlü paslanma ve korozyona karşı koruyucu özelliği olan elektrostatik boya ile metal aksamlar boyanmıştır.Yüksek mukavemetli 8 mm MDF Baza üst tablası vardır.
Yüksekliği ayarlanabilir 4 adet sabit ayaklar ve hareket kolaylığı sağlayan 2 adet tekerlek

hotelstandart

Yatak kumaşı, 1 cm kalınlığında 18 Dn. yüksek yoğunluklu sünger ve 15 gr/m² Nutrovil astar ile kapitone yapılarak döşeme yapılmıştır. Baza içini koruyucu 80 gr/m² Nutrovil astar ile baza altı kapatılmıştır.

İstikbal Otel mobilyaları ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye İstikbal mağazalarından ulaşabilirsiniz.


One Comment »

  1. hakan 21 Şubat 2014 at 10:54 - Reply

    bel rahatsızlığım olduğu için doktor ortopedik yatak almamı söyledi. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum faydasını görmeye başladım.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica