Renkli Köşe Takımları Evlere Bahar Havası Katıyor.

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Renkli Köşe Takımları Evlere Bahar Havası Katıyor.

KÖŞE TAKIMLARINDAN YENİ TREND ÇİÇEK DESENLİ KUMAŞLAR

Özellikle dar mekanlarda kullanıcıya daha fazla alan ayırması nedeni iile tercih edilen köşe takımlarında çiçek desenli kumaşlar çok fazla tercih ediliyor.

Köşe koltuk takımları odada yer kazandırmaları ve evlere kattığı samimiyet havasından dolayı yeni nesilin en önde gelen tercihleri arasında yer alıyor. Yaşam koşullarının değişmesiyle birliktedaha küçük salonlu evleri tercih eden çiftler küçük salonlarında daha fazla hacim kazandırmak için birbirinden renkli köşe koltuk takımlarıyla farklı kombinasyonlar gerçekleştiriyor. Büyük salonlarında daha minimalist bir hava yaratmak isteyenlerinde bir numaralı tercihi olan köşe takımlarından bazı örnekleri sizler için araştırdık.

renkli-kose-koltuk

Ahenk veren hardal sarısı ve enerji veren turuncunun birleşimi olan bu köşe takımının isteğe göre parça sayısı azaltılablir veya fazlalaştırılabilir. Farklı kombinasyonları rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu takım ile vinize modern bir hava kazandırabilirsiniz.

renkli-kose-koltuk1

Kırmızı çekici ve iddali bir renk olması dolasıyla her zaman tasarımcıların dikkatini çekmiştir. Kırmızının asalatini köşe takımlarıyla buluşturan tasarımcılar modele sadece kçşe takımı olma görevini değil aynı zamanda çift kişilik yatak olabilme vazifesini de vermişler. Kırmızı ile mavi,Kırmızı ile grinin de uyumunun kullanıldığı tasarımlar bizce taktire şayan.

kirmizi-oturma-grubu(1)

koltuk-takimi

Mobilyanın her çeşidinde olduğı gibi köşe takımlarında da klasik, avangard ve modern tarzlar tercih edilebiliyor. Son dönemde Osmanlı dizilerinin etikisi ile özellikle klasik köşe takımlarına talepte önemli bir artış oldu.


One Comment »

  1. irem 5 Kasım 2013 at 14:02 - Reply

    köşe takımlarını çok seviyorum ben ayrıca çok kullanışlı oluyor. renkli köşe takımları da ayrı bir hava katıyor eve.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica