Saraylara İhtişam Kazandıran Klasik Koltuklar

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Saraylara İhtişam Kazandıran Klasik Koltuklar

SARAY GELENEĞİNİN VAZGEÇİLEMEZ İHTİŞAMI: KLASİK KOLTUKLAR

Saray geleneğinde önemli bir yere sahip olan oymalı ve altın varaklı klasik mobilyalar, günümüzde de yaşam alanlarına şık ve zarif bir zenginlik kazandırıyor.

Misafirlerin ağırlandığı salonların zenginlik göstergesi eşyalarla dekore edilmesi, hem mekana hem de mekan sahibine farklı bir prestij katıyor. Osmanlı mobilyalarındaki el işçiliği oyma ve altın varaklar bunun bir göstergesidir. Klasik osmanlı mobilyaları, osmanlı kültürüne ait oyma motifleri ile süslenirken, aynı zamanda zenginliğin göstergesi olan altın varaklar ile renklendirilmiş.

Klasik ev ve ofis dekorasyonlarında saraylara yakışır modelleri ile yaşam alanlarına ihtişam kazandıran Asortie Mobilya, birbirinden harika tasarımları ile müşterilerine geniş bir konsept sunuyor.

Klasik yatak odası takımları, klasik koltuk takımları, klasik duvar üniteleri, klasik yemek odası takımları, klasik aynalar, klasik dresuarlar, klasik avizeler ve el dokuması halıları ile evlerin havasını değiştiren Asortie, Masko Mobilya Kenti 4B blokta bulunan 1350 metrekarelik showroomunda sergilediği osmanlı tarzı mobilyaları dünyanın birçok ülkesine ihraç ediyor.

şehzade_koltuk-takımı

Osmanlı Tarzı Klasik Koltuklara Asortie Dokunuşu:
Osmanlı koltuk takımları tarzının günümüz klasik koltuk takımları konsepti ile harmanlandığı Asortie klasik koltuk takımları, evlerinize Osmanlı sarayı havası katacak.

2013 klasik koltuk takımı koleksiyonu için özel olarak üretilen Saltanat Koltuk Takımı, farklı oyma motifleri ve ihtişamlı tasarımı ile salonlara renk ve stil kazandırıyor. Klasik koltuk takımında bulunan taçlar, osmanlı oyma motifleri ile süslenmiş. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile oyulan motifler, altın varak eskitme tarzı ile renklendirildi. Gövdenin genel renginde antik krem tercih edilirken kumaş seçimi yine osmanlı motiflerinin bulunduğu bir konsept ile hazırlandı. Asortie tasarım ekibin uzun uğraşlar sonucu hazırladığı Saltanat Koltuk Takımı kullanıcının istediği renk ve ölçü seçenekleri el üretilebiliyor. Saltanat klasik koltuk takımı isteğe göre klasik sehpa takımı ile de desteklenebiliyor.

belinda_koltuk_takımı

roman_koltuk_takımı


One Comment »

  1. nuray 28 Ekim 2013 at 12:07 - Reply

    benim en çok hoşuma giden asortie şehzade koltuk takımı oldu. rengi ve duruşu harika.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica