Şehirli İtalyan Tasarım: Cappaletti Yemek Odası

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Şehirli İtalyan Tasarım: Cappaletti Yemek Odası

ZARİF BİR İTALYAN CAPPALETTİ YEMEK ODASI

İtalyan şehirlerinin zarif ve sanat dolu sokaklarından ilham alınarak tasarlanan Cappaletti Yemek Odası ceviz kaplama motifleriyle salonlara İtalya havasını taşıyor

İkitelli Masko 4B’de bulunan Asortie klasik mobilya değişik tasarımlarla yine bizlerle. Şehir konseptli tasarımlarına bir yenisini daha ekleyen klasik mobilyanın işleme ustası Asortie Cappaletti Klasik Yemek Odası ile gönülleri feth ediyor.

yemek-odasi-1

Capaletti yemek odası ceviz kaplama üzerine gümüş varak uygulaması yapılarak dizayn edilmiş. Altın kaplama pirinçler ile süslenen Cappaletti tam bir İtalyan.

yemek-odasi-2

Vitrin, masa, şık bir aynalı konsol ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Asortie genel müdürü MURAT ERAT‘ tan aldığımız bilgiye göre bu şık İtalyan istenilen renk ve ölçüde üretilebiliyor.

yemek-odasi-3

Asortie mağazalarında gördüğümüz Cappaletti Yatak Odası ve Capalletti Duvar Ünitesi ile bir bütün halinde evinizde bulundurmak isteyeceğiniz bu yemek odası uygun fiyatlarıyla Asortie Klasik Mobilya‘ da sizleri bekliyor.

yemek-odasi-4


One Comment »

  1. elifnaz 29 Ekim 2013 at 00:56 - Reply

    capaletti yemek odası takımı çok farklı ve sıra dışı olmuş. asortie mobilyanın tasarımları muhteşem, yakından takip ediyorum..

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica