Servis Arabaları

Yönetici 16 Aralık 2013 2
Servis Arabaları

Servis Arabası Çeşitleri

Hayatınızın kolaylaşmasında sizlere yardımcı olacak servis arabalarını kullanarak evlerinizde ve iş yerlerinizde rahatlığın üst düzeylerine ulaşabilirsiniz. Özellikle otel ve restoranlarda kullanılan bu araçlar sayesinde yemekleri taşıma sıkıntısından kurtularak servislerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü malzemeden yapılmış olan bu araçlar birçok bölmeden oluşmaktadır. Kısa bir süre içerisinde sizlere taşıma konusunda yardımcı olacak bu araçlar yemeklerinizin en iyi şekilde müşterilerinize ulaşma konusunda sizlere büyük yarar sağlayacaktır. Büyük restoranlarda daha çok tercih edilen bu araçlar büyük işletmeciler tarafından daha fazla rağbet görmektedir.

Mutfak Servis Arabası

Ayrıca otellerin restoran bölümlerinde ve odalara yapılan servislerde kullanılan bu araçlar hayatımızın her alanına girmiş durumdadır. Şıklık faktörünün de egemen olduğu bu araçlar ile göz zevkine uygun düzenlemelerde de kullanabilirsiniz. Size en çok hitap eden servis arabaları çeşitleri arasından seçim yaparak işlerinizi kolaylaştırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Mutfakta yardımcı bir araç olarak da kullanılan bu eşyayı evlerinizde de bulundurabilirsiniz. Aileniz ile birlikte yiyeceğiniz toplu yemeklerde sizlere yardımcı olacak bu araçlar sayesinde zorlanmadan taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Büyük otellerde de tercih edilen servis araçları oda servisi konusunda iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Çay saatlerinde daha çok kullanılan bu araçlar aracılığıyla içeceklerinizi soğumadan taşıma şansı elde edebilirsiniz.

çay-servis-arabaları

mutfak-servis-arabası otel-servis-arabası servis-arabaları-çeşitleri

servis-arabaları-fiyatları  sıradışı-servis-arabaları

şık-mutfak-servis-arabaları

Servis Arabaları Fiyatları

Bütçeniz için en uygun olan servis arabaları fiyatlarını tespit ederek gelir düzeyinize uygun olan aracı alabilirsiniz. Her bütçeye ve her ortama uygun bu arabalarda en önemli detaylar düşünülmüştür. Farklı desen ve süslemelerle de kaplanmış olan bu araçlar sayesinde şık mekânlarınızı gölgelemeden servislerinizi yapabilirsiniz. Ahşap detaylarının yoğun olduğu bu araçlar göz zevkinize hitap edecek şekilde oluşturulmuştur. Genellikle üç bölmeden oluşan bu araçlarda daha fazla bölme sayısı da bulunmaktadır. Tekerlek detayının çok önemli olduğu bu arabalar yuvarlak ve kare olarak şekil almalarının yanı sıra farklı şekillerde de tasarlanmaktadır. Ayrıca özel taşlar ve fiyonklarla süslenmiş olan araç türleri daha çok göz önünde yer almaktadır.
BENZER KONULAR »

2 Comments »

  1. gülşah 17 Aralık 2013 at 10:37 - Reply

    mutfak servis arabaları misafir geldiği zaman çok işe yarıyor. kalabalık misafir ağırladığınız zaman yemek ya da çay pasta servisinde servis arabalarının çok faydası oluyor.

  2. sultan 18 Aralık 2013 at 10:18 - Reply

    hep kafelerde otellerde gördüğümüz servis arabaları aslında evde de kullanılıyor ve büyük kolaylık sağlıyor. kesinlikle tavsiye ederim mutfak servis arabasını.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica