Sevdiklerinizle Birlikte Aynı Mahallede Yaşamanın Hayali Şehrizar Konakları

Yönetici 10 Ekim 2013 1
Sevdiklerinizle Birlikte Aynı Mahallede Yaşamanın Hayali Şehrizar Konakları

Yerleşik düzene geçildiğinden beri insanlar hep bir arada yaşama ihtiyacı hissettiler. Birlikte zorluklara karşı geldiler, sevinci paylaştılar.

Bu birliktelik duygusundan ilham alan Şehrizar Konakları; sevdikleriyle bir arada yaşamak isteyenlerin, aynı mahallede bir kapı komşusu kadar yakın olma hayalini gerçekleştiriyor.

konutev-1

Blokları birbirinden ayıran peyzaj öğeleriyle zenginleştirilmiş duvarlar, samimi mahalle kültürünü yansıtmanın yanı sıra bir arada yaşamak isteyen geniş aileler için de huzurlu ve ferah bir ortam sağlıyor.

Kim bilir kaç kez ‘Huzur olsun da…’ diye başlayan hayaller kurulmuştur, kaç kez ‘ne olursa olsun’ diye devam ettirilmiştir. Rahatsız edilmeden huzur içinde yaşamak, herkesin ortak gayesi olmuştur. Huzur arayışına ortak olan Şehrizar Konakları; bireysel özgürlükleri ön plana çıkaran peyzajıyla, detayı önemseyen, bireysel vakit geçirme fırsatı veren özel bahçe alanlarıyla yeni yaşam kuranlara eşlik ediyor. Şehrizar Konakları’nda, huzur hep baktığınız yerde hayat buluyor. Huzur Şehrizar Konaklarıyla hayatınızın bir parçası olacak.

konutev-2

Özgürlük üzerine kurulan, huzur dolu Şehrizar Konakları’nın güvenliği; en hayati konulardan biri. Yangın, gaz kaçağı, su basması, hırsızlık gibi tehlikelere karşı anında devreye giren otomatik güvenlik sistemi ile Şehrizar Konakları’nda, günün her saati huzurlu ve güven içinde bir yaşam sizi bekliyor. Şehrizar Konaklarıyla güven içinde bir yaşam geçireceksiniz.


One Comment »

  1. Cennet 3 Aralık 2013 at 10:53 - Reply

    eski mahalle ortamını böyle yeni projelerde yeniden hayat geçirmeleri güzel olmuş.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica