Şık Köşe Takımları

Yönetici 8 Ocak 2014 2
Şık Köşe Takımları

Köşe Koltuklar

Evlerinizin şık görünmesine önem veren birisi misiniz? Bu durumda yapmanız gereken kendinize salonunuza uygun bir köşe takımı almak olacaktır. Böylece hem evinizin şık görünmesini sağlamış olacak hem de evlerinizdeki köşeleri kapatmış olacaksınız.

Köşe takımı almaya karar verdiğinizde nasıl bir renk seçimi konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu durumda başka birisinden yardım alabilirsiniz. Yardım alacağınız zaman da evinizdeki diğer mobilyaların renklerini belirtmeniz son derece önemlidir. Çünkü köşe takımızın evinizdeki diğer mobilyalar ile renk konusunda bir bütün halinde olmalıdır. Bu sayede de evinizi daha da şık göstertebilirsiniz.

Köşe Koltuk Fiyatları

Asortie Mobilya olarak sizlere birbirinden farklı köşe takımlarımız ile hizmet vermekteyiz. Mağazalarımıza uğradığınız zaman siz de köşe takımlarımıza hayran kalacak ve gözlerinizi bu köşe takımlarından alamayacaksınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazalarımıza uğramak olacaktır.

Mağazalarımızdan bir köşe takımı almaya karar verdiğinizde sizlere çeşitli ödeme imkânları sunulacaktır. Siz de bu ödeme imkânlarından bir tanesini seçerek ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mağazamızdaki tüm mobilya modelleri diğer mağazalara göre daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Bu sayede de bütçenizi çok fazla zorlamak zorunda kalmayacaksınız. Yapmanız gereken sadece mağazalarımıza uğramak olacaktır.

klasik-köşe-kanepe-modelleri

Athena Köşe Takımı

köşe-koltuklar

Monteri Köşe Takımı

köşeli-koltuklar

Malta Klasik Köşe Takımı

köşe-takımı-fiyatları

Athena Köşe Takımı

köşe-takımları-fiyatları

Diana Köşe Takımı

köşe-takımları-modoko

Diana Köşe Takımı

şık-köşe-koltuk-takımları-fiyatları

Şımarık Köşe Kanepe
BENZER KONULAR »

2 Comments »

  1. bulut 10 Ocak 2014 at 09:46 - Reply

    şımarık köşe kanepe hem sportif bir görünüme sahip hem de klasik bir havası var. çok hoş köşe kanepe modelleri var asortiede.

  2. eylem 11 Ocak 2014 at 11:17 - Reply

    ne kadar şık ve alımlı mobilyalar bunlar böyle. Diana koltuk takımı tam bana göreymiş. Renkli mobilyaları severim.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica