Şık ve Asil Sekiz Kollu Şatonlu Avize

Yönetici 22 Ekim 2013 2
Şık ve Asil Sekiz Kollu Şatonlu Avize

KLASİK MOBİLYALARINIZI TAMAMLAYAN AKSESUARLAR ASORTİE’DEN

İkitelli Masko 4B’de bulunan Asortie Klasik Mobilya ürettiği birbirinden şık takımlarını tamamlayıcı aksesuarlarını sizlerle buluşturuyor.

Klasik aksesuarların şüphesiz ki en önemli tamamlayıcısı şüphesiz ki avizelerdir. Şık avize tasarımlarıyla öne çıkan Asortie Mobilya yemek odalarıyla birlikte kullanılmak üzere Sekiz Kollu Şatonlu Avizeyi öneriyor.

avize

Sekiz kollu şatonlu avize de serisinin devamı olan on kollu veya oniki kollu şatonlu avizeler gibi sahip olduğu taş işlemeleri ve pentürlü cam fanusları ile yaşam mekanlarınızın ve mobilyalarınızın değerini artıracak. Gerek teknik gerekse de sanatsal açıdan mükemel bir işçilik ile Asortie müşterilerine özel olarak üretilen sekiz kollu şatonlu avizede ithal kristal taşlar tercih edilmiş.Kenarları altın yaldız metaller ile çevrilmiş kristal taşlar avizeye çok farklı bir albeni kazandırmış.

Yemek odalarınızın şıklığını Asortie Klasik avizeleri ile tamamlayın.


2 Comments »

  1. Leman 21 Kasım 2013 at 11:02 - Reply

    asortie klasik avize modelleri gerçekten de çok şık ve gösterişli. klasik mobilyalarla döşenmiş şık bir eve zaten bu tarz klasik avizeler yakışır. harika bir avize modeli sekiz kollu şatonlu avize.

  2. kind man 28 Şubat 2015 at 12:11 - Reply

    asortie klasik avizenin 3 katlısını bir dizide görmüştüm gerçekten nıtkım tutuldu klasik bir evin en önemli gereğidir

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica