Stıckerlarla Duvarlar Şenleniyor

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Stıckerlarla Duvarlar Şenleniyor

DUVARLAR DEĞİŞİK DESENLİ STİCKERLER İLE KİMLİK KAZANIYOR

Duvarlarınızın klasik görüntüsünden sıkıldınız mı? Eğer sıkıldıysanız bunun çözümü çok basit. Sizler için hazırlanmış birbirinde şık ve kendinden yapışkanlı duvar stıckerlerı evinize farklı bir hava katacak

duvar-kagidi-1

Romantik Eyfel Kulesi’ni mi yoksa eşsiz Boğaz Manzarasını duvarlarınızda görmek istersiniz. Farklı tarzda ve boyutlarda karşınıza çıkan stickerler ile duvarlarınızın bir kimliği olacak.

Sadece ev dekorasyonunda tercih edilmeyen stıckerler yeni nesil ofislerinde duvarlarını süslüyor. Farklı çeşitleriyle evinizin ve ofisinizin duvarında 3 boyutlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Evlerinize doğanın güzel görüntüsü taşıyabilir,sevimli karakterle çocuklarınızı odasını neşelendirebilirsiniz.

Yağlı boya veya diğer sanat eserleri aksine uygulaması kolay olan bu ürünleri, canınız sıkıldığında söküp yerlerine yenileriniz asabilirsiniz. Böylece devamlı evinizin dekorunda değişiklik yapma şansına da sahip olabilirsiniz.


One Comment »

  1. saliha 4 Mart 2014 at 10:02 - Reply

    stickerlar bence çocuk ve genç odası dekorasyonuna hareketlilik katıyor. yani aslında ev dekorasyonunun her alanında kullanılabilir bence uyumlu olduğu sürece.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica