Stickerler İle Kimliklenen Duvarlar

Yönetici 10 Ekim 2013 1
Stickerler İle Kimliklenen Duvarlar

Gelişen etiket sektörü ile birlikte evlerin duvarlarını değişik, birbirinden esprili stickerlar süsleyen teenage’lerin furyası büyükleri de sarmaya başladı.

Oturma odalarında, salonlarında yatak odalarında farklı desenli, renkli veya renksiz çeşitli stickerler duvarları anlamlandırdı.

Evimizin duvarları sorulduğunda herkesin vereceği belli cevaplar vardır: beyaz, yavruağzı, vanilya çiçeği. Çoğu zaman şunu duymayız benim evimin duvarlarında İstanbul siluetli stickerler, duvarımda nişlerin en güzel örneği var sözlerini.

duvar-1

Gelişen etiket sektörü ile birlikte evlerin duvarlarını değişik, birbirinden esprili stickerlar süsleyen teenage’lerin furyası büyükleri de sarmaya başladı. Oturma odalarında, salonlarında yatak odalarında farklı desenli, renkli veya renksiz çeşitli stickerler duvarları anlamlandırdı.

duvar-2

Bazen anlamlı bir mesaj bazen sakinlik arayanlar her boyut ve şekilde seçenekleriyle seslenen duvar stickerlarının uygulanması ve uygulaması sonrası bakımları çok kolay. Stıckerlar duvara ıslak bir bez yardımıyla yapıştırılabiliyor ve istenildiği zaman duvarda hiçbir iz bırakmadan duvardan sökülebilmektedir.

duvar-3 duvar-4 duvar-5 duvar-6


One Comment »

  1. sinem 27 Şubat 2014 at 16:46 - Reply

    çok tatlı sticker modelleri var. bayıldım hepsine. özellikle de köpek resminin olduğu sticker müthiş yaratıcı olmuş.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica