Terletmeyen Ofis Koltukları

Yönetici 26 Şubat 2014 4
Terletmeyen Ofis Koltukları

Ofis Koltukları

Kim ne derse desin ofisler sıkıcı toplantıların olduğu ve insanı eğlenmekten alıkoyan mekanlardır. Özellikle gece yarısına kadar yapılan toplantılar ya da günlük koşuşturmalar, kişiyi bir hayli yormaktadır.

Yaz aylarında çalışmak…

Türkiye‘nin nemli bir iklime sahip olduğu düşünüldüğünde yazın çalışmak gerçekten işkence. Ofiste her ne kadar klimalar olsa da dışarıdan gelmiş birisi mutlaka terli gelecektir. Standart ofis koltukları ise deri ya da suni deriden yapıldığı için zaten terli olan bedeni daha da beter terletecektir. İşte mobilya devleri bunu düşünerek terletmeyen ofis koltuğu imal ettiler.

Terletmeyen ofis koltuğu…

Özellikle gelen misafirler için planmış oldukça hoş tasarımlardır. Özel kumaşı ile ortamın sıcaklığından etkilenmez ve küçük kanalları ile hava alarak terleme yapacak ısıyı koltukta barındırmaz. Bu şekilde de oturan kişi, daha fazla terlemez.

ofis-koltukları-fiyatları

terletmeyen-ofis-koltukları

terletmeyen-ofis-koltukları-fiyatları

terletmeyen-ofis-koltuk-minderi

Üstelik terletmeyen ofis koltuklarıpatron koltuklarına da uyarlanmaktadır. Bu şekilde de sürekli “iz oluştu mu” diye ayağa kalkmaktan ya da dışarıya tedirgin olarak çıkmaktan kurtulmuş olursunuz. Yeterince sıkıcı olan ofis ortamı biraz olsun rahatlatan bu koltukları mutlaka denemeniz gerekiyor.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. hüseyin 5 Mart 2014 at 13:41 - Reply

  fileli ofis koltukları hem rahat oluyor hem de yazın çok kullanışlı oluyor. diğer ofis koltukları kışın iyi oluyor ama yazın gerçekten çok rahatsız edici olabiliyor.

 2. Leyla 24 Mart 2015 at 14:58 - Reply

  Terletmeyen ofis koltukları her çalışanın ihtiyacı. Ofis mobilyası seçerken özellikle dikkat etmeli. Ben kullandım, oldukça da memnun kaldım.

 3. deniz 31 Temmuz 2015 at 10:06 - Reply

  kışın bile terlediği için kesinlikle benim eşime gerekli terletmeyen ofis koltuklarından

 4. serdar 22 Ağustos 2015 at 13:21 - Reply

  terletmeyen ofis koltuklarının klasik tarzda olanları varmıdır

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica