Unisex Bebek Odaları

Yönetici 14 Şubat 2014 3
Unisex Bebek Odaları

Bebek Odaları

En değerli varlıklarımız çocuklarımızın küçük ve özel dünyaları onların odalarıdır. Özellikle bebek odaları onlar için kendilerini en güvende hissettiği yer olduğu için odanın renginden tutun da tüm tasarım özellikleri bebeklerimiz için çok önemlidir. Bebekler odalarında oynayıp odalarında uyudukları için odalarında gördükleri bütün her şey onların başta psikolojileri olmak üzere kişisel gelişimleri için önemlidir.

Bebek Odası Takımları Modoko

Bebek odalarının görünümsel tasarımlarının yanında sağlıklı ve bebeklerin oyunları sırasında güvenliği için de ayrı bir önem arz etmektedir. Bebek odalarının bu denli önemli olması sebebiyle ebeveynler bu konuda daha titiz davranmalıdır.

bebek-odası-takımları-fiyatları

bebek-odası-takımları-modoko

ucuz-bebek-odası-takımları

unisex-bebek-odaları

Bebek Odası Takımları Fiyatları

Tüm ebeveynlerin zevklerine hitap eden unisex bebek odaları bebeklerin de psikolojik gelişimlerini olumlu etkilemektedir. Bebeğinizin yaşam alanlarında sağlıklı malzemelerle üretilmiş ve üst düzey güvenlik koşulları göz önüne alınarak tasarlanmış unisex bebek odaları, modelleriyle bebeğinizin ihtiyaç duyduğu huzurlu ortamı sağlamaktadır.
BENZER KONULAR »

3 Comments »

  1. serra 14 Şubat 2014 at 16:46 - Reply

    bebek odası takımı alırken aslında unisex modeller arasından seçim yapmak en doğrusu. çünkü daha sonra bebek düşünenler için yeniden bebek odası takımı almaya gerek kalmaz.

  2. melek 15 Şubat 2014 at 22:56 - Reply

    aslında belli tonlar var hem genç odalarında hem de bebek odalarında her iki cins için de kullanılabiliyor. zaten o tarz unisex dekorasyonlar daha şık oluyor bence.

  3. ayça bulut 18 Şubat 2014 at 09:53 - Reply

    bence artık renk ayrımı kalmadı. mavi ve pembe dışındaki tonlar kız çocuk için de kullanılıyor erkek çocuk için de. önemli olan bebek odası mobilyalarının öncelikle sağlıklı olup olmadığı bana göre.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica