Ünlülerin Yatak Odaları

Yönetici 21 Şubat 2014 2
Ünlülerin Yatak Odaları

Ünlülerin Evleri

İnsanların dinlendikleri, yoğun geçen bir günün ardından yeni bir güne yetecek enerjiyi topladıkları yatak odaları herkes için en özel alanlardır. Böyle önemli ve özel alanlarda kullanılan ürünler de çok büyük önem taşımaktadır. Herkes gibi ünlülerin yatak odaları da bu özel alanlara gösterdikleri önemi vurgulamakta.

Ünlülerin Yatak Odası Dekorasyonları

Sade ya da canlı ya da pastel, kiminin yatağının yanında jakuzi var, kiminin dört bir yanı aynalarla kaplı.Ünlülerin yatak odaları seçimleri ile oldukça dikkat çekici. Kullandıkları eşyalarla uygun kombinlerde oluşturdukları bu odalar zevklerine göre detayla döşenmiş.

ünlülerin-evleri

Asortie Mobilya – Prenses Klasik Yatak Odası

ünlülerin-yatak-odaları

Asortie Mobilya – Hayal Yatak Odası

ünlülerin-yatak-odası-dekorasyonları

Asortie Mobilya – Sidelya Klasik Yatak Odası

ünlülerin-yatak-odası-modelleri

Asortie Mobilya – Belinda Klasik Yatak Odası

Ünlülerin Yatak Odası Modelleri

Sibel Can’ın yatak odasında pastel renkler hâkimken Gülşen’in yatak odası kırmızı ve siyah ağırlıklı. Pop müziğin süper starı Ajda Pekkan, yatak odasında dışı ayna kaplı bir gardırop kullanırken yatak odasında az eşya tercih ediyor. Bazı ünlüler seçimlerini klasik bir çizgide tutarken bazıları da modernlikten vazgeçmiyor.
BENZER KONULAR »

2 Comments »

  1. Meryem Yıldız 21 Şubat 2014 at 11:13 - Reply

    asortie mobilyanın tasarımları arasında sidelya klasik yatak odası takımı benim favorim. modeli de rengi de çok hoşuma gidiyor. hayal yatak odası muazzam görünüyor ama çok iddialı bir tasarıma sahip.

  2. rukiye 25 Şubat 2014 at 14:56 - Reply

    resimdeki yatak odası takımlarının hepsi saray mobilyaları gibi. lüks yatak odası takımında insan ne huzurlu uyur valla.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica