Yatak Odalarında Asortik Rüzgarlar: Arda Yatak Odası

Yönetici 22 Ekim 2013 4
Yatak Odalarında Asortik Rüzgarlar: Arda Yatak Odası

AVANGARDE YATAK ODALARINDA 2013 ASORTİE KOLEKSİYONU

Yeni yıl koleksiyonlarının bir bir açıklanacağı şu günlerde Asortie Klasik Mobilya rakiplerinden bir adım öne çıkarak 2013 avangarde yatak odası koleksiyonunu sizler için açıkladı.

Klasik mobilyanın usta ismi Asortie Klasik Mobilya 2013 yılı için hazırladığı özel avangarde yatak odalarını sizlerin beğenisine sundu. 2013 yılının ilk demlerinin görüldüğü klasik takımları daha rakipleri tasarlamamışken 2013 koleksiyonunu showroomlarında sergilemeye başlayan Asortie rakiplerine bir kez daha fark attı.

Muhteşem Yüzyıl, İsyan , Harem dizilerinin etkisi ile birlikte avangarde mobilyaya yoğun bir ilgi başladı. Avangarde mobilya konusunda yılların duayeni olan Asortie Klasik Mobilya 2013 koleksiyonunda Arda Yatak Odası ile avangardenin tanımını bir kez daha değiştirdi.

arda-1

Zarif tasarımı ve elegan görünümü ile bir kuğuyu andıran Arda Yatak Odası Asortie Klasik Mobilya ‘ nın en gözde tasarımları arasında. Tamamen doğal ahşaptan üretilen Arda Avangarde Yatak Odası Asortie Klasik Mobilya’nın bir bütün olarak tasarladığı Arda Yemek Odası ve Arda Tv Sehpası ile kombin edilebiliyor. Antik krem renginin altın varak ile buluştuğu Arda avangarde yatak odası karyola, yatak başlığı, komodin, gardolap ve tuvalet masasından oluşuyor.

arda-2

Evinizin dekorasyonunda kullanılan renklere göre Asortie Mobilya tarafından şekillendirilebilen Arda Yatak Odasının yatak başlığı pentür işçiliği ile dikkat çekiyor. Asortie kalitesinden asla taviz verilmeyen pentür işçiliği ülkemizin önde gelen pentür ustalarının kaleminden çıkan desenleri taşıyor.

arda-3

Kalite ve konforun klasik ve avangarde takımlardaki adı olan Asortie Mobilya doğal ahşaptan el oyması tasarımları ile dikkat çekmekte.


4 Comments »

 1. ayşen 31 Ekim 2013 at 10:02 - Reply

  arda klasik yatak odası takımının yatak başlığı çok zarif duruyor.gardrop modeli zaten tek kelimeyle harika.

 2. EBRU USTA 17 Şubat 2014 at 16:48 - Reply

  arda yatak odasının dolabının fiyatını öğrenebilirmiyim
  sadece dolabunı almak istiyoruz

 3. Aylin 4 Temmuz 2015 at 15:01 - Reply

  Avangart yatak odasında yatağın ebatlarını daha küçük yaparsak model güzelliğini kaybedermi

 4. SELMA 1 Ağustos 2015 at 12:05 - Reply

  Benim evimdeki avangart yatak odasında yatak başlığı biraz kısa gibi geliyor bana acaba değiştirilebilme ihtimali varmı

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica