Yatak Odalarında Düzen Nasıl Sağlanır?

Yönetici 22 Ekim 2013 2
Yatak Odalarında Düzen Nasıl Sağlanır?

MAKYAJ ODALARINDAKİ DÜZEN MİNİK ÇEKMECELER

Mucize kutular ile makyaj masaları artık daha düzenli

Yatak odalarında en çok tartışılan konu hanımların etrafa saçılmış makyaj malzemeleridir. Dresuarların üzerine saçılan makyaj malzemeleri artık tartışma konusu olmaktan çıkıyor. Türkiye’nin önde gelen markaları tarafından piyasaya sürülen sevimli kurtarıcılar ile yatak odalarınızı düzenleyin.

Genç kızların odalarını düzenlemeye arzulayan Alphabet sevimli pembe rengi ve pop art desenli kutuları ile genç hanımların gönlünü kazandır. Aynalı kutular ile makyaj yaparken genç kızlara kolaylık sağlayan Alphabet çekmeceleri ile de dağınıklığa son veriyor.

makyay1

Mudo Concept tarafından genç kızların kelebek sevdasına göndermeler yapan kelebekli makyaj kutusu deri kaplaması ve içindeki altın formu ile genç hanımların vazgeçilmezi oluyor.

images(2)

Klasik yatak odalarında klasik makyaj kutuları görmek isteyenleri unutmayan Tepe Home porselen üzerine el işçiliği ile dikkat çeken makyaj kutusu ile yatak odalarında klasik rüzgarlar estiriyor. Kalp formlu desenli porselen makyaj kutuları uygun fiyatı ile sizlerin yanında.

makyaj1

Ata Demirer’in sit comlarına konu olan Marks& Spencer makyaj kutularında çığır açan bir modeli sizlerle buluşturuyor. Krem elbiseli prova mankenin üzerine yerleştirebilirsiniz. 6 kollu krem prova mankeni şık görünümü ile odanıza renk katacak.

mudo 2.jpg mudo 3

Deri sevenlerden misiniz? Evinizdeki her ayrıntıda kullanmak istediğiniz deri Mudo Conceptin krocodil deriden ürettiği makyaj kutusu ile şekle geldi. Kırmızı krocodil derisi ile dikkatleri üzerine toplayan makyaj kutusu derin iç çekmeceleri ve aynası ile merak uyandırıyor.

mudo makyaj 1

Çiçek desenli bir yatak odanız var ve bu bahar tazeliğini de engelleyen bir yığın dağınıklık var. Bu dağınıklığın önüne YKM ‘nin mine desenli minik makyaj kutuları ile geçebilirsiniz. Mine çiçeğin narin havası ile odanızın bahar havasına daha da tazelik katacaksınız.

Gül Güler’in dresualardan ilham aldığı minik makyaj masalarını gördünüz mü? Gül Güler’in eskitme boyalı çekmecesi avangarde mobilyalar ile mükemmel bir uyum yakalıyor.

Evim Dergisi: KASIM 2012


2 Comments »

  1. ece 22 Kasım 2013 at 13:19 - Reply

    yatak odalarında düzen sağlamak için kullandığımız aksesuarların bu modeller gibi kullanışlı olması gerekir.

  2. selim 31 Ağustos 2015 at 16:12 - Reply

    makyaj masasındaki makyaj kutuları çok önemlidir bütün malzemeler buraya toplandığı için daha toplu olmasını sağlıyor

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica