Yataş Yemek Odası Takımları

Yönetici 22 Kasım 2013 4
Yataş Yemek Odası Takımları

Yataş mobilyanın temellerini Süntaş A.Ş. oluşturmaktadır. Süntaş A.Ş. Türkiye’nin ilk sünger fabrikasıdır.1976 yılında kurulmuştur. Yataş, 48 ülkede faaliyet gösteren Superbrands tarafından 2010 yılında Türkiye’nin “süper markası” seçilmiştir. Yataş 1996 yılında kendi sektöründe halka açılan ilk firma olmuştur. 46 dan fazla ülkeye ihracatı bulunmaktadır. ISO 9001 kalite politikaları ve ISO 10002 politikaları bulunmaktadır.

yataş-yemek-odası

Farklı çeşitlerde yemek odası takımları bulunmaktadır. Yemek odaları; Bari yemek odası, bolero yemek odası, fauna yemek odası, sueda yemek odası, born yemek odası, crystal yemek odası, epica yemek odası, infinity yemek odası, matt yemek odası, orleon yemek odası, piero yemek odası, serra yemek odası, valery yemek odası, visage yemek odası, zen yemek odası gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Farklı, zevkli, ince tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

yataş-yemek-odası-fiyatları

Küçük alanlarda kullanışlı yemek odası takımları için Bari yemek odası tasarlanmıştır. Minimal ve modern tasarımlar için Born serisi düşünülmüştür. İtalyan dokunuşları için Crystal farklı bir tasarım olarak göze çarpıyor. Epoca ise mobilyada yeni bir çağ açmak istemiştir; sade, saf ve yalın bir şekilde tasarlanmış. İnfinity çizilmeye karşı dayanıklı parlak beyaz akrilik yüzey ile tasarlanmış. Matt; doğal ahşap konsepti kullanılmış. Orleon; LED aydınlatmalı konsol aynası ve LED aydınlatmalı cam kapaklı vitrini ile göze çarpmaktadır. Piero; detaylara dikkat çekilmiş, kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Çizilmeye karşı dayanıklı ve ev hanımlarına kolaylık sağlayan kolay temizlenebilen yüzey kullanılmıştır. Serra; konfor, şıklık, kullanım kolaylığı ve estetik bir arada. 3 parçadan oluşan dekoratif aynası LED aydınlatmalı vitrini ile dikkat çekmektedir. Visage; açılabilir yemek masası ile kalabalık ailelere ve misafiri sevenlere hitap etmektedir. Sadelikten yana olan bir tasarımdır. Valery; ağır duruşlu, sade, şık ve konforlu bir tasarım. Zen; yeni tasarımdır. Pastel tonlar ile zarafet , sadelik ve şıklık yansıtmak istenmiştir.

yataş-yemek-odası-takımları

Birbirinden farklı tasarımlar ile hizmet vermektedir.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. taliha 22 Kasım 2013 at 17:29 - Reply

  modern yemek odası takımları benim çok hoşuma gidiyor. resimdeki modeller de çok şirin güzel modeller, çok yer kaplamaz diye düşünüyorum.

 2. Nuriye Uçar 2 Aralık 2013 at 10:21 - Reply

  modern yemek odası takımlarında en sevdiğim şey minimal çok yer kaplamayan mobilyalar olmaları. özellikle evinde yer sıkıntısı çekenler için bu tarz küçük tasarlanmış mobilyalar çok fazla tercih ediliyor.

 3. Sude Küçük 4 Aralık 2013 at 11:06 - Reply

  studyo dairede oturduğum için daha çok küçük çok fazla yer kaplamayan mobilyalar arasından seçim yapmaya dikkat ediyorum. aslında klasik mobilyaları ne kadar çok sevsem de evimdeki alan müsait olmadığı için modern mobilyalara yöneliyorum.

 4. Aykut 4 Temmuz 2015 at 12:17 - Reply

  Born serisini çok beğendim sadeliği hoşuma gitti minimal ve rahat gibi görünüyo

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica