Yemek Odası Sandalye Seçimi

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Yemek Odası Sandalye Seçimi

Hanımlar Yemek Odalarını Atıl Olmaktan Kurtarıyor

Yeniliğin öncüsü hanımlar yemek odalarını atıllıktan sandalye dekorasyonu ile kurtaracak.

Yemek odanızda değişiklik yapmak istiyorsunuz fakat nasıl bir değişkliğe gideceğinizi bilmiyorsunuz.. Masraflı olmadan sizleri de yormadan yemek odasında değişiklik yapmak aslında mümkün. Yemek odalarınızı değişik gösterebileceğiniz en basit uygulama sandalyeleri değiştirmektir. Yemek odanızda tüm sandalyelerinizi neden tek bir model üzerinden sıralıyorsunuz? Farklı seçeneklerin bir arada kombinleyeblirsiniz. Örneğin aynı modele sahip sandalyelerinizin başına iki adet koçaklı sandalye koyabilirsiniz..Küçük ama etkili bir çözüm olacaktır.

yemek odası 1

Bunun yanı sıra aynı dokuya sahip sandalyelerinizi daha farklı dokuda olan sandalyelerle kombinyebilir ferah bir görüntü oluştırabilirsiniz.

yemek odası 2

Evlerin köşe kısımlarında kalan yemek odaları için önerimiz ise kanepe veya sedir ile yemek odalarınızın dekorasyonunu eşyanın bütünü ile uyumlu sedir veya kanepe ile tamamlamak olacaktır. Kanepe veya sediri masanızın başına yerleştirebieceğiniz gibi masanızın yanında da bulundurabilirsiniz.

yemek odası3

Gerekirse yemek masalarını tabure ve bank ile tamamlayabilir, farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

yemek odası 4

Modern bir yemek odasına sahip olmak istiyorsanız ikili bir kanepe yanında tekli bir sandalye ile değişik bir oturma grubu yaratabilirsiniz.

yemek odası 6

Farklı türden sandalyeler ile yemek odalarınıza ışık ve renk getirebilir , yemek odalarınızı atıl kalmaktan kurtarablirsiniz..

yemek odası 7


One Comment »

  1. eser 6 Kasım 2013 at 12:49 - Reply

    yemek odası sandalye seçiminde bence önce konfor aranmalı. yemek odası takımları şık olduğu kadar konforlu da olmalı bana göre.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica