Yeni Yıl Yeni Perde Demek

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Yeni Yıl Yeni Perde Demek

YENİ YILIN YENİ PERDEN KUTLU OLSUN

Yeni yıl rüzgarlarının esmeye başladığı zamanlarda Elvin Tekstil yeni jenerasyon ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

Mükemmel tasarımcıların elinden çıkan perdeleri ile dikkatleri bir nazarlık gibi üzerinde toplayan Elvin Tekstil yeni yıla yeni perdeler ile giriş yapıyor.

image

Tematik çalışmalarıyla evlere farklı bir görünüm kazandıran Elvin Tekstil her evin en önemli ayrıntısı olan perdelere verdiği önemle hanımların kalbinde taht kurdu.

Yeniliklerin öncüsü Elvin Tekstil yeni yıl koleksiyonunda minimal ve modern tasarımlı taftaları,metal rengindeki fonluklar ile evlendiriyor. Geniş ürün gamıyla öne çıkan koleksiyon metalik renkte,ıslak görünümlü perdeler,ketenli ve pamuklu ürünlerden oluşmuş.

image_jpg7

Klasik tonlarda döşeli bir salonunuz varsa fonluk klasik perdelerinizi Elvin Tekstilin bronz,gold ve gümüş ışıltılarıyla kaplı fon perdeleriyle tamamlayabilirsiniz. Perdelerinizde gördüğünüz renk ve desenleri özellikle yatak odasında nevresim ve yastık olarak görmek isterseniz Elvin Tekstil bunu  da düşünmüş ve sizler için seçtiğiniz perdelerin kumaşından yatak örtüsü ve yastık kılıfı üretmiş.

image_jpg8

Yeniliklerin bir numaraları takipçisi Elvin Tekstil yeni koleksiyonu ile klasik mekanlarda modern bir görüntü yakalamayı başarmış.

 


One Comment »

  1. naciye 5 Mart 2014 at 13:23 - Reply

    beyaz tül perdeler yerine bej rengi tül perde modelleri tercih etmek bence daha mantıklı. bej rengi perdeler beyaz renge göre daha asil duruyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica