Yeniden Yükselen Dresuar Modası İle Antreler Şenlendi

Yönetici 11 Ekim 2013 2
Yeniden Yükselen Dresuar Modası İle Antreler Şenlendi

BÜYÜK ANNELERİN SANDIKLARINDAN ÇIKAN DRESUARLAR YENİDEN KIYMETLENDİ

Geriye dönüşün yankılarının sürdüğü şu günlerde dresuarlar tekradan moda oldu. Evlerin antrelerini süsleyen nazlı güzeller yeniden kıymetlenmenin haklı gururunu yaşıyor

Retro tarzı ev dekorasyonunun revaçta olduğu bu günlerde dresuarlar tekrardan moda oluyor. Son zamanların trendi haline gelen dresuarlar oturma odası,yatak odası, hol ve antrelerde bulunan eşyalarla mükemmel bir uyumu yakalamayı başarıyor. Dresuarla hakkında bilgi sahibi olmayan genç nesile kısaca dresuarı tarif edersek yemek takımlarınının ve aksesuarların saklandığı şık dolaplar deriz.

dre1

Dresuarlar tek olarak kullanımı tercih edilmemelidir. Çünkü tek başına kullanılan bir dresuar bir anşam  ifade etmez fakat üzerindeki dresuara uygun aksesuar paylaşırsanız daha hoş bir havaya bürünecektir.

dre-2

Klasik tarzda imal edilen dresuarlar ayna, cam, desenli kaplama, ferforje, metal ve her türlü ahşap malzemeden imal edilebilmektedir. evlerinizde değişik tarzları barındıranlar için önerimiz ise post modern bir tarza sahiplerse desenli, oturma odalarında veya antreleri klasik tarzda döşenmişse eskitme veya ferforje, modern bir dekorasyon içinse cam ve ayna gibi malzemelerin kullanıldığı dresuarları tercih edebilirsiniz.

dre-3

 


2 Comments »

  1. tuğçe 22 Kasım 2013 at 13:22 - Reply

    dresuar modellerinin antreye uygun tasarlanması güzel. çünkü çoğu kişi antrede dresuar modeli kullanmayı tercih ediyor.

  2. leyla emirler 8 Aralık 2013 at 11:01 - Reply

    iyi günler resimdeki iki model dresuarları cok beğendim fiyatlarınıda öğrenebilirmiyim iy çalışmalar.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica