Yeniliklerin Öncüsü Doğtaş’tan Yeni Bir Seri:Angelo

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Yeniliklerin Öncüsü Doğtaş’tan Yeni Bir Seri:Angelo

YENİ YILA İDDİALI BİR GİRİŞ YAPAN DOĞTAŞ MOBİLYA TÜRKİYE PAZARINDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Türkiye Mobilya pazarına 1972 yılında giriş yapan Doğtaş Mobilya avangarde yemek odalarıyla sektöründe hızlı bir ilerleme kaydediyor.

1972 yılında mobilya üretimiyle Türkiye pazarına giren Doğtaş mobilya yaptığı büyük atılımla Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasına girmeyi başarmıştır. Özgün ve ergonomik konseptler üreten firma, dünya modasını takip etmesinin yanı sıra kendi modasını da yaratmayı başardı.

angelo_1

2013 sezonuna birbirinden farklı iki farklı konseptle hazırlanan Doğtaş Mobilya yemek odası kavramına farklı bir bakış açısı getiriyor. Yemek odalarını bir yaşam odası haline getirmeyi amaçlayan Doğtaş Mobilya beyaz ve kahverengi tonlarını hedef alan bir seri üretti. Beyazın sadeliğini ve kahverenginin samimiyetinin kullanıldığı avangarde takımlar yoğun bir ilgi uyandırdı.

angelo_2

Avangarde takımları arasından en çok ses getiren takımı Fresno ile beyazın sadeliği ön plana çıkarılmıştır. Angelo serisinde siyahın asaletine farkı bir yorum getiren Doğtaş Mobilya meşe ağacından ürettiği Aragon Antik Meşe yemek odası ile farklı ürün kombinasyonlarını sizlerle buluşturuyor.


One Comment »

  1. serpil 6 Kasım 2013 at 12:51 - Reply

    benim çok misafirim gelip gitmez o yüzden küçük bir yemek odası takımı almayı düşünüyorum. sade ve çok yer kaplamayan bişey olması yeterli.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica