Balkon Ve Teras Mobilyalarıyla Keyfinize Keyif Katın

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Balkon Ve Teras Mobilyalarıyla Keyfinize Keyif Katın

ERGONOMİK TERAS VE BALKON MOBİLYALARI İLE KEYİF ÇATACAKSINIZ

Akşam sefaları yapılan balkonlar biribirnden ergonomik balkon eşyalarıyla konforlanıyor

BALKON-1

Balkonlarımız, evimizin stres atmada ve rahatlamada en önemli alanlarından biridir. Kitap okur, canımız sıkkın olduğunda rahatlamamızı sağlarken, misafirlerimizle hoş sohbetler yaparak güzel bir balkon sefası yapma olanağı buluruz. Yazın kavurucu sıcağından  bunalıp evin içinde duramadığımız zamanlarda balkonlar, teraslar bizim kurtarıcımız oluyor.

BALKON-2

Akşamın hafif esen rüzgarıyla balkon keyfine doyum olmaz. Mangal keyfi bile yapılabileceğiniz balkonları güzel ve keyifli bir şekilde dizayn edilebilir.

Balkon mobilyası seçerken,  önce balkon alanını göz önünde bulundurarak ona uygun mobilya seçmek önemlidir. Seçtiğiniz mobilyaların,  balkonda uygun olup olmayacağını ve uygun malzemeden yapılmış olup olmadığına dikkat edilmelidir. Aksi taktirde daha sık mobilya değiştirmek zorunda olacağınızı aklınızda tutarak, balkon için uygun olan parçaları bulmak gerekir.
Ahşap, ferforje, hasır, plastik  gibi malzemelerden üretilen masa, sandalye, koltuk, sehpa, salıncak, raf gibi balkon mobilyaları sınırsız seçenek ve modern tasarımlı modelleriyle balkon keyfi yapmanız için üretiliyor.

BALKON-3

Genelde dayanıklı olması, hafif ve kolay taşınabilir özelliğe sahip olması, kolay temizlenmesi ve taşınmasından dolayı plastik olan balkon mobilya modelleri tercih edilirdi. Ama şimdilerde balkonlar için birbirinden şık ve güzel dekoratif mobilyalar tercih edilebiliyor.

Balkon alanınıza ve zevkinize göre balkon keyfiniz için balkonunuzu modern şekilde dekorasyonunu oluşturabilirsiniz.
Büyük balkonlar yazlık, kışlık ve her türlü evler için doğru tercihlerdir. Kışın sizi her türlü hava koşulundan koruyan bir kış bahçesine çevirebilir ya da yazın sıcak günlerinde nefes alabileceğiniz bir alanlara çevirebilirsiniz.


One Comment »

  1. rümeysa 4 Mart 2014 at 09:29 - Reply

    şöyle geniş bir terasım olsa yazın orayı heralde oturma odası olarak kullanırdım 🙂 teras dekorasyonu balkon dekorasyonu ve bahçe dekorasyonu yapmak büyük keyif bence.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica