Klasik Beyaz Yatak Odaları

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Klasik Beyaz Yatak Odaları

Masumiyetin Rengi Beyaz Ev Dekorasyonlarının Değişmez Parçası Olmaya Devam Ediyor.

Dekorasyonda en çok tercih edilen beyaz renk ev dekorasyonlarındaki saltanatını sürdürmeye devam ediyor.

Yatak odalarımız günün stresini attığımız huzura kavuştuğumuz mekanlardır. Kendi hayat tarzınızı yansıttığınız yatak odalarınızı dekor ederken beyazdan faydalanmayı hiç düşündünüz mu? Beyazın dinginleştirci ve ferahlatıcı etkisiyle güne başlamanın dayanılmaz zevkini tatmalısınız.. Beyaz bir renkle dekorasyonu nasıl yapacağınızı adımlar ve örnekler halinde sizlere sunucağız.

Beyaz yatak odanızı bembeyaz bir nevresim takımı veya yatak örtüsü ile kombine edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yatak odanızda romantik bir rüzgar yaratmak isterseniz beyaza boyanmış bir metal yatak başı kullanabilirsiniz.

beyaz-renkli-yatak-odası-mobilya-ve-dekorasyon-fikirleri-3

Odamın her yerinde beyaz kullanmak istemiyorsam ne yapmalıyım dediğinizi duyar gibi olduk. O zaman odalarınızı beyaz ve açık gri, beyaz su yeşili veya uçuk pembe tonlarla neden kombine etmesiniz ki?

beyaz1

Yatak odanızda var olan beyazdan sıkıldınız mı? Beyaz kullanmanın avantajı burada ortay çıkıyor. Şahane renk beyaz kısa sürede değiştirebilir ve bir sonraki boya için rahatlıklla astar görevi görür.

beyaz-3

Rengarenk cam vitraylar, renki vazolar ile beyazın sadeleğine zıtlık katabilir mükemmel yansımalar oluşturabilirsiniz.


One Comment »

  1. ahsen 1 Kasım 2013 at 09:55 - Reply

    klasik beyaz yatak odaları tam istediğim sadelikte ve modelde. yatak odası takımlarında beyaz renk odayı aydınlık ve ferah yapıyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica