Köşeli Gardrop Modelleri

Yönetici 16 Aralık 2013 4
Köşeli Gardrop Modelleri

Yatak Odası Gardrop Modelleri

Yatak odası evinizin en çok eşya barındıran ve en özel bölümlerinden birisidir. Sizden başka hiç kimsenin göremediği yatak odalarınız, yorucu bir günün stresini atarak dinlenebilmeniz için özel olarak dekore edilmelidir. Yatak odanız göz yormayan, sakin ve huzurlu bir hava verecek olan mobilyalar ile döşenmeli ve derli toplu olmalıdır. Eğer bir giyinme odanız yoksa sahip olduğunuz tüm kıyafetler, bakım malzemelerinizin hepsi yatak odanızda duracak ve yeterli depolama alanınıza yoksa dağınık bir görüntüye sebep olacaklardır. Bu nedenle yatak odanızın dekorasyonunu yaparken depolama alanlarına önem vermeniz gerekmektedir.

Köşeli Gardrop İçi Modelleri

Eşyalarınızın büyük bir kısmını gardrobununuza yerleştirebilirsiniz. Eğer çok fazla eşyaya sahipseniz ve yatak odanızda yeterli bir depolama alanına sahip değilseniz, köşeli gardrop modelleri arasından seçim yaparak hem odanızda yer tasarrufu yapabilir, hem de tüm yayıntılarınızı kaldırabilirsiniz. Böylece odanızda fazla eşyalar göze batmayacak şekilde yerleştirilmiş olurlar.

L tipi gardroplar özellikle geniş mekanlar için rahatlıkla düzen sağlayıcı işlevi görürler. Ancak yatak odanızda bu dolapları koyabilmek için yeterli yer yoksa odanız olduğundan daha küçük bir hale geleceği için, L tipi gardroplar yerine başka çözümler düşünmelisiniz.

Köşe gardroplar sahip olduğunuz tüm eşyaları belirli bir düzen içerisinde yerleştirebilmenize olanak tanır. Böylece her aradığınız eşyayı kolaylıkla bulabilir, aynı zamanda derli toplu ve düzenli bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Yaklaşık olarak iki duvarı kaplayan bu dolaplar, oldukça geniş oldukları için açık renkli modellerini tercih ederek odanızın geniş ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Koyu renkli olan modeller mekanınızı daha küçük göstereceğinden ve kasvetli bir hava yaratabileceğinden fazla tercih edilmemelidir. Odanızda bulunan diğer mobilyaların renk ve tarzlarına göre dolabınızın seçimini yapabilirsiniz.

gardrop-modelleri

köşe-gardroplar

köşeli-gardrop-fiyatları

köşeli-gardrop-içi-modelleri

köşeli-gardroplar

köşeli-gardrop-modelleri

kullanışlı-gardrop-modelleri

yatak-odası-gardrop-içi-modelleri

yatak-odası-köşeli-gardrop-modelleri

köşeli-gardrop

Köşeli Gardrop Fiyatları

Köşeli gardrop fiyatları genellikle tüm mağazalarda aşağı yukarı aynıdır. Ancak dolapların üretildiği malzemelere göre fiyatlar değişmektedir. Bu nedenle bütçenize en uygun olan dolabı bulabilmek için araştırma yapabilirsiniz.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. zeynep 17 Aralık 2013 at 10:35 - Reply

  köşeli gardrop modelleri bence geniş alanda daha iyi durur. hatta yatak odanız alan olarak genişse köşeli gardroplar çok kullanışlı olur diye düşüyorum. yalnız dar bir alana sahipseniz köşeli gardroplar odayı daha da daraltabilir.

 2. harun 18 Aralık 2013 at 10:17 - Reply

  köşeli gardrop modelleri eğer yatak odanız alan olarak müsaitse kesinlikle tercih edilmesi gereken modeller arasında. bence bu tarz gardrop modelleri çok şık görünüyor.

 3. rana 19 Aralık 2013 at 10:14 - Reply

  yatak odası gardrop modellerinde en az sürgülü dolaplar kadar kullanışlı olan modellerden biri de köşeli gardrop modelleri. hem daha fazla eşya alıyor hem de raf sistemi olan modeller daha kullanışlı oluyor.

 4. TEVHİDE ALICI ŞAHİN 21 Temmuz 2014 at 23:57 - Reply

  Merhaba;
  Köşeli gardropların içlerininde görünüşünü yayınlayabilir misiniz?Çünkü ben gardrop yaptırmak istiyorum fakat benim için iç görüntüsü de önemli.
  tşk. ederim.
  ii. çlş.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica