Modern Mobilya Tasarımları Her Zevke Hitap Ediyor

 Modern Mobilya Tasarımları Her Zevke Hitap Ediyor

Mobilya çeşitleri, öncesinde uzun bir süreçten geçerek üretilir. Bu hayata geçirme aşamasında tasarım son derece önemli bir hal alır. Ancak bu tasarımlar da sabit, standart durumlar değil, değişken, zamanla uyumlu bir özellik göstermektedir. Değişiklik, her zaman devam eden bir durum olduğu için bunun mobilyalar üzerinde yansıması olmamasını beklemek çok da gerçekçi değildir. Sözgelimi yenilenen modern mobilya tasarımları farklı zevklere sahip kullanıcıların beğenisine sunulmak üzere satış noktalarında yer almaktadır.

modern mobilya tercihleri

Mutfak Mobilya Tasarımları

Lezzetli yemeklerin piştiği, bazen saatlerce çıkmak istemediğiniz mutfak, iyi bir dekorasyonla çok daha eğlenceli bir hal alabilir. Bu sezon da görüldüğü gibi birbirinden renkli seçenek ve tasarımlar, değişik dekor örnekleriyle birlikte sunulmakta. Birkaç örnekle konuyu daha da somut hale getirirsek 2017 mobilya  mobilya tasarımları çeşitlerinde dolap şekli açısından keskin hatların ön planda olduğunu söylemek mümkün. Renk oalrak da kırmızı, gri ve krem tonları sıkça kullanılıyor. Yine pembe, ahşap desenler, yeşil tonları açık mavi ve toprak rengi de bir hayli popüler.  Dolapların göz sayısını ve alt bölümlerini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bunun yanında dar alanlara özel sandalye ve masa tasarımlarını da dekorasyona dahil etmeniz önerilir. Rahat ve keyifli bir kullanım alanı oluşturması bakımından masa ve sandalye kullanımını ayrı bir bölmeye dahil etmekte yarar var.  Son olarak tek kişilik bir oturma ve keyif alanı yaratmak isterseniz de pencere kenarını kullanabilirsiniz

Çocuk Odası Mobilya Tasarım Örnekleri

Çocuklar için mobilya renk ve desenleri oldukça önemlidir. Çizgi film kahramanı olan desenler yanında rengarenk seçeneklere bu sene de rastlamak mümkün. Ortalama boyutlardaki bir çocuk odasını 2- 3 kişi için hazırlamak istiyorsanız, modern çocuk odası mobilya tasarım örneklerini değerlendirmeniz önerilir. 3 kişi için yatma alanı yaratan ranzalar bu sene de yeni modellerle birlikte satışa sunuluyor. Üstelik yanlarda da dolap bölmeleri sayesinde birçok dağınık alanı tek bir yerde toplama özelliğine sahip.  Tek çocuk için kullanılan odalarda da isteğe göre her renk mobilya çeşitleri görülebilir. Bu konuda öne çıkan tek bir renk yok ama genelde canlı renkler hâkim. Onun da fikrini alarak masa, yatak, sandalye, komodinden oluşan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

modern mobilya tasarımları

Oturma Odası Mobilya Tasarımları 

Yeni sezon oturma odası mobilya tasarımları içinde klasik ve avangard mobilya özelliklerini yine görmek mümkün. Daha sade tasarım seçimi olanlar içinse salon köşe takımları, gri, krem, mavi renklerde sade mobilyalar tercih edilebilir.  Tek parça ya da takım halinde oturma alanlarınız için tasarlanan örnekleri kullanabilirsiniz. Üstelik tek bir renge ve modele bağlı kalmadan bunu yapmanız mümkün. Bir anlamda farklı stilleri bir arada kullanarak sıra dışı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.  Kırmızı ve krem tonlarında iki farklı renk koltuk ve sehpa şeklinde bir örnek oluşturulabilir.

modern mobilya tasarımları