Salıncaklı Bahçe Yatakları

Yönetici 8 Kasım 2013 3
Salıncaklı Bahçe Yatakları

Bahçede bulunan salıncaklı yataklar pek çok kişi için rahatlığın ve tatilin simgesidir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında balkonlarını süslemek isteyen pek çok kişinin tercihi salıncaklı bahçe yataklarından yana olmaktadır. Söz konusu bahçe yataklarının bu kadar fazla tercih edilmesinin nedeni bahçeye hem farklı bir enerji vermesi hem de uygun şekilde döşendiği takdirde gerçekten de şıklığın anahtarı olmasıdır.

salıncaklı-bahçe-yatakları-1

Bahçe tasarımı konusunda uzman olan pek çok kişi salıncaklı bahçe yatakları konusunda da farklı alternatifleri denemek istemektedir. Dolayısıyla eğer gerçekten bahçenizde farklı modellerde bahçe yatakları görmek ve ilkbahar ya da yaz aylarında istediğiniz gibi rahatlamak istiyorsanız bu modelleri değerlendirebilirsiniz.

Salıncaklı bahçe yatakları yeşile uyumlu şekilde tasarlanmış hamaklar şeklinde olabilir. Bunun yanında koltuklar şeklinde de tasarlanmış olabilir. Üç kişilik, iki kişilik ya da daha fazla kişilik pek çok bahçe yatağı bulunabilir. Bu modellerin hepsi farklı şekillerde tasarlanmıştır. Dolayısıyla bu tasarımların hepsinin de birbirinden farklı rahatlık dereceleri vardır. Yastıklar ile bezenmiş bahçe yatakları olduğu gibi normal bir yatak şeklinde tasarlanmış modeller de bulunmaktadır. Bunun yanında tek kişilik bir yatak şeklinde tasarlanmış, ahşap ile kaplanmış ya da çalılarla örülmüş pek çok salıncaklı bahçe yatağı modeli de bulunmaktadır. Önemli olan bu modeller arasından tercihte bulunurken bahçenize en çok yakışacak olanı tercih etmenizdir. Aynı zamanda pratik bir şekilde kullanacağınız bir modeli de tercih edebilirsiniz.

salıncaklı-bahçe-yatakları-2

Salıncaklı bahçe yatakları değerlendirildiğinde büyüklü küçüklü pek çok farklı modele rastlanabilir. Bu modeller değerlendirilirken hem kişisel olarak nasıl daha rahat olabileceğinizi düşünmeniz hem de bu modeller arasından tercihte bulunurken hangi modeli tercih edeceğiniz konusunda bahçenizin ortamına göre karar vermeniz gerekmektedir. Salıncaklı bahçe yatakları genellikle yeşil ve kahverengi renginde tasarlansa da başka pek çok farklı renkte ve hayal gücünüzün alamayacağı farklılıkta modeller bulunmaktadır. Her bir model farklı boyutlarda ve farklı niteliklerdedir.
BENZER KONULAR »

3 Comments »

  1. elvan 8 Kasım 2013 at 16:55 - Reply

    salıncaklı bahçe yatakları bahçe mobilyalarının vazgeçilmezleri arasında. bahçe tasarımı yaparken ben de bu tarz salıncaklı yatak modeli kullandım misafirlerim çok beğendi.

  2. seçil 5 Aralık 2013 at 10:30 - Reply

    yazın bahçe keyfi gibisi yok gerçekten. bahçe dekorasyonuyla birebir kendim uğraşıyorum ve çok zevk veren, stres attıran bir şey. bu yüzden de bahçe mobilyaları alırken de çok araştırma yaptım, çok gezdim. salıncaklı bahçe yatakları benim bahçe mobilyaları içerisinde vazgeçilmezlerim arasında.

  3. Aşkın 31 Temmuz 2015 at 12:14 - Reply

    ben kendi bahçeme salıncaklı bahçe yataklarının tek kişilik olupta arkaya doğru açılan modelini arıyorum nerede bulabilirim

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica