Avangard Koltuk Takımları Fiyatları

Yönetici 6 Mart 2014 7
Avangard Koltuk Takımları Fiyatları

Avangard mobilya son yılların en gözde mobilyaları arasında yer almaktadır. Avangard mobilyaların sahip olduğu özgünlük, bu tarz mobilya tarzlarının yaygınlaşmasını sağlamıştır. Klasik mobilya ve modern mobilya arasındaki çizgide yer alan ve iki tarzın da özelliklerine sahip olan avangard mobilyalar; sanatsal güzelliği ön planda olan mobilyalardır.

Avangard koltuk takımları, klasik mobilyaya göre daha sade tasarımlarda lakin modern mobilyaya göre daha şık tasarımlarda üretilmektedir. Salon dekorasyonunun yeni tarzları arasındaki avangard koltuk takımları, minderlerle desteklenerek şık ve konforlu bir yapıya kavuşturulmaktadır. Mobilyada hem şıklığı hem de konforu arayanlardansanız eğer ev dekorasyonunuzda kullanacağınız avangard koltuk takımları tam size göre.

Avangard koltuk takımları fiyatları koltuk takımına göre değişiklik göstermektedir. Siz de avangard koltuk takımlarında birçok özgün tasarıma sahip Asortie Mobilya‘yı ziyaret ederek dilediğiniz renk ve modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

avangard-koltuk-takımı-modelleri

Asortie Mobilya – Elif Klasik Koltuk Takımı

avangard-koltuk-takımları-fiyatları

Asortie Mobilya – Akasya Klasik Koltuk Takımı

avangard-koltuk-takımları-fiyatları-istanbul

Asortie Mobilya – Bedesten Klasik Koltuk Takımı

avangard-ne-demek

Asortie Mobilya – Berensu Klasik Koltuk Takımı
BENZER KONULAR »

7 Comments »

 1. şule 6 Mart 2014 at 11:02 - Reply

  avangard koltuk takımları klasikle modern mobilyanın ortasında yer aldığı için kesinlikle ne klasik mobilya kadar ağır ne de modern mobilya kadar tek düze. o yüzden sade ve zarif bir görünüme sahip avangard koltuk takımları.

 2. nurşen atay 7 Mart 2014 at 10:34 - Reply

  avangard koltuk takımının ne olduğunu geçen sene öğrenmiştim 🙂 mobilyada o kadar çok kavram var ki. avangard koltuk takımlarını stil olarak beğeniyordum mesela ama tarz olarak adını bilmiyordum.

 3. Aykut 10 Mart 2014 at 17:13 - Reply

  avangard koltuk takımları fiyatları masko mobilya çarşısında uygun. sadece koltuk değil eğer mobilya alışverişi yapacaksanız size tavsiyem masko ya da modoko tarzı mobilya çarşıları.

 4. Nur 4 Temmuz 2015 at 14:14 - Reply

  Avangart mobilya takımlarını beğeniyorum fakat fazla minderli oluşu hoşuma gitmiyo minderlerde azaltılınca gösterişi ortadan kalkarmı

 5. selin 25 Temmuz 2015 at 17:23 - Reply

  avandarg mobilyalar son dönemlerde ön plana çıkmaya başladı. Daha kullanışlı ve dayanıklı mobilyaları bu sayede uzun soluklu kullanabiliriz.

 6. ekrem 1 Ağustos 2015 at 11:45 - Reply

  Avangart mobilya takımları evlerimizdeki asalati ve şıklığı ortaya seriyor bence ama fiyatları biraz yüksek

 7. enise 24 Ağustos 2015 at 12:28 - Reply

  avangart koltuk takımlarını çok beğeniyorum fakat çok yer kapladıkları için tercih eemiyorum malesef

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica