Çilek Arabalı Çocuk Odası

 Çilek Arabalı Çocuk Odası

Çilek Mobilya

Çilek firması mobilya takımı, yatak odası takımı, genç odası takımı, oturma grupları tasarlayıp imal eden bir firmadır. İnsanların en büyük ve görünmez dediğimiz ihtiyaçlarına cevap veren Çilek Mobilya gibi firmalar sadece genç ve yetişkinlere değil çocuk olan müşterilerine de hizmet vermektedir. Çocuk kullanıcılar için çilek arabalı yatak odası takımı vardır.

Çilek Genç Odası

Çilek mobilya kullanıcıların tam hizmet vermekte ve kullanıcılarının konforunu ve rahatlığını düşünmektedir. Çilek firması 1995 yılında Türkiye’de kurulmuş ve Türk çalışanlar dâhilince özelleştirilmeden bugünkü haline gelmiştir. Büyüyen bir dev olan çilek markası yediden yetmişe herkesin ilgisini çeken tasarımlar yapmıştır. Bu tasarımları gün geçtikçe dünyaya da yaymaya başlayan Çilek; Amerika, Almanya ve Bosna Hersek gibi ülkelerde de Çilek fabrikaları açmış ve oradaki yurttaşlarımızın da konforunu düşünmüştür. Çocuklarına oda takımı almak isteyen ailelerin dikkat edeceği şeylerden en önemlisi ise çocukların rahat edebileceği bir yatak seçmektir. Çilek yatak ve karyolaları çocukların kolayca ısınabileceği soğuğu hissetmeyeceği yataklardan yapılmıştır. Ayrıca çocukların her gün seyrettiği çizgi film ve çizgi dizi yıldızları çocukların hayal dünyalarını kurmalarını sağlamış ve bu hayal dünyasında her çocuk kahraman olmak ister. Kahraman olmak isteyen çocuklarınıza bu duyguyu tattırıp seyrettiği ya da tutkunu olduğu çizgi film ya da çizgi dizi karakteri ile birlikte uyuma şansını tanıyın.

çilek-çocuk-odası-arabalı-fiyatları

çilek-çocuk-odası-fiyatları

çilek-genç-odası

çilek-kız-çocuk-odası

çilek-mobilya

Çilek Arabalı Genç Odası Fiyatları

Şu ana dek sürekli erkek çocukların çizgi dizi hayranlığından bahsettik peki ya kız çocukları? Çilek firması, Çilek arabalı çocuk odasını kız çocuklar için de tasarlamıştır ve Çilek arabalı genç odası fiyatları arabalı olmayan genç odaları ya da çocuk odaları fiyatları ile paraleldir. Çok fazla farklı olmayan arabalı genç oda takımları ve arabasız çocuk oda takımları her çocuk ve genç kesime hitap etmektedir. Çocukların yatak odasında kalmaları için özen gösteren aileler çocukların oda takımlarını seçerken odalarından korkmamalarını ve rahat olmalarını düşünerek hareket etmelidirler.