2023 Mobilya ve Dekorasyon İçin Fırsat Yılı Olacak

 2023 Mobilya ve Dekorasyon İçin Fırsat Yılı Olacak

2013 YILINDA EVİNİZİ BAŞTAN YARATIN.

Birkaç yıldır mobilyalarınızı değiştirmek istiyorsunuz ama bir türlü fırsat bulamadınız. Şimdi tam zamanı. 2013 mobilya ve dekorasyon alanında fırsat yılı olacak.

Son yıllarda televizyonlardaki Osmanlı dizilerinin etkisi ile ilgi gören klasik mobilyalar 2013 yılında da evlerin vazgeçilmezleri oluyor. Klasik mobilyalar ile dekore edilen yaşam alanları sahip olduğu ihtişam ve şıklık ile mekana ve mekan sahiplerine önemli prestij kazandırıyor.

asortie(1)

Geçtiğimiz yıl insanlar daha çok sadece salonlarını klasik mobilya ile dekore edip, kalan bölümleri modern tarzda dekore ediyorlardı. Tabi bunda klasik mobilyanın ucuz ve dayanıksız sunta tarzı hafif yapılan mobilyalardan biraz daha pahalı olmasının etkisi de var.

2013 yılında mobilya firmalarının yapmış olduğu birbirinden avantajlı kampanyalar ile artık sadece salonlar değil, oturma odaları mobilyaları, yatak odası mobilyaları, mutfak mobilyaları, banyo mobilyaları, çalışma odası mobilyaları hatta çocuk ve genç odası mobilyaları da klasik mobilyanın izlerini taşıyacak.

Klasik mobilyanın lider markalarından Asortie, 2013 yılı için özel olarak ürettiği klasik yemek odası takımları, klasik oturma odası takımları, klasik yatak odası takımları, klasik dresuarlar, klasik aynalar, klasik avizeler ve el dokuması halılar ile yaşam mekânlarına zengin bir hava katacak. Kişiye ve mekâna özel özgün tasarımlara imza atan Asortie, 2013 yılında daha çok Osmanlı ve Selçuklu tarzı mobilyaları ön plana çıkarıyor.

Asortie Mobilya iletişim bilgileri:

Adres: Masko Mobilya Kenti 4B Blok No:11-13 Başakşehir- İSTANBUL
Tel: 0212 675 0446
Web: www.asortie.com
E-Mail: [email protected]