2014 Mobilya Trendleri

Yönetici 7 Şubat 2014 1
2014 Mobilya Trendleri

2014 Salon Dekorasyonu

Mobilyalar evlerin vazgeçilmez unsurlarıdır. Bu açıdan mobilya modası da ön plana çıkmaktadır. Özellikle 2014 mobilya trendleri incelendiğinde çeşitlilik görülmektedir. Mobilya denince akla salonlar gelmektedir. Bu anlamda salon dekorasyonu ön plana çıkmaktadır. Çünkü salonlar daha çok misafire yöneliktir, misafirlerin ağırlandığı alanlardır. Bu nedenle daha özenli dekore edilmektedir.

2014 Mobilya Modelleri

2014 mobilya trendleri her zevke uygun seçenekler sunmaktadır. Eğer salonunuzu sade şekilde dekora etmek istiyorsanız son derece modern görünümlü mobilyaları tercih edebilirsiniz. Çünkü 2014 trendleri sadelikten yana kaymış durumda. Bu tasarımlar modern olmasının yanında son derece de rahattır.

2014-mobilya-fuarları

Kapaletti Klasik Yemek Odası

2014-mobilya-modası

Belinda Klasik Koltuk Takımı

2014-mobilya-renkleri

Kapaletti Klasik Yatak Odası

2014-mobilya-trendleri

Şehzade Klasik Koltuk Takımı

son-moda-mobilya-modelleri

Elita Klasik Koltuk Takımı

2014 Klasik Mobilya Modelleri

Salonunu bir nevi saray havasına büründürmek isteyenler için de sarayvari tasarımlar söz konusu. Gerek koltuklar, gerekse perdelerle bir bütün olarak dizayn edilen bu eşyalarla bambaşka bir boyuta dahil olacaksınız. Bu tarz mobilyalar gelenekselliği sonuna kadar yaşatmakla birlikte günümüz dünyasından da kopmamakta ve modern yaşamla bir sentez sunmaktadır.
BENZER KONULAR »

One Comment »

  1. nurhan 9 Şubat 2014 at 12:55 - Reply

    ben ev dekorasyonunda daima klasik mobilyalardan yanayım. klasik mobilyadaki şıklık ve ihtişam modern mobilyalarda olmuyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica