Ankara Mobilya Bebek Beşiği Fiyatları

Yönetici 29 Ocak 2014 1
Ankara Mobilya Bebek Beşiği Fiyatları

Bebek Odası Mobilya Fiyatları

Bebeklerinin heyecanla dünyaya gelmesini bekleyen ebeveynlerin almak istedikleri ilk şey genelde bebek beşiği oluyor. Her bütçeye uygun bulunabilen bebek beşiklerinin fiyatları 150 TL’den başlıyor. Fakat malzemesine ve kalitesine göre değişiklik gösteren bu ürünleri uygun fiyatlarda alabilmek için bir süre araştırma yapmanızda fayda var.

Ankara Bebek Odası Takımı

Ankara Mobilya bebek beşikleri fiyatlarında ailelerin yanında. Her tarza ve bütçeye hitap eden, birbirinden farklı mobilyalar alıcılarını bekliyor. Ahşap ve klasik mobilya beşiklerinin yanı sıra, hafif seyyar beşiklerde bulunuyor. Kullanım şekline ve tarzına göre farklılık gösterebiliyor. Genelde anne yanında yatması için alınan seyyar beşikler, farklı odalarda da kullanabileceğinden en çok tercih edilenler arasında. Mobilyadan olan bebek odası beşikleri ise, kurulduğu yerde kalmak şartıyla kullanılıyor. Bu tarz beşikler genelde çocuk ve bebek odalarına hazırlanıyor. Bebek beşikleri ortalama 5 yaşına kadar kullanılabiliyor.

ahşap-beşik-modelleri

ankara-bebek-odası-takımı

bebek-beşiği-siteler-ankara

bebeodası-mobilya-fiyatları

seyyar-beşik-modelleri
BENZER KONULAR »

One Comment »

  1. nurhan 2 Şubat 2014 at 19:34 - Reply

    ankara siteler mobilya çarşısı bebek beşikleri hem kaliteli oluyor uzun yıllara dayanıklı hem de fiyat olarak da bütçeyi çok zorlamıyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica